Кредит для камікадзе

11.09.2019
11.09.2019
Музыкально-драматический театр им. Кропивницкого
Кировоград, Театральная площадь

Наше 49-те Всеукраїнське свято театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» продовжує

11 вересня о 18.00 Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича з виставою "Кредит для камікадзе".

«У людини можна забрати все: хату, гроші, навіть життя, але, якщо людина не захоче, ніколи у неї не відберуть душі, а моя душа - Земля»… Ось релігія головного героя вистави, якого цинізм і зверхність влади не знеохотили бути на ній справжнім господарем.

Кожну репліку блискучих діалогів п’єси Анатолія Крима можна розібрати на афоризм персонажів українського села, мудрість яких, духовна сила, непідробний народний гумор протистоять вавилонському гармидеру зверхників різних соціальних рангів.

Вистава - галерея комізму, фарсу, жарту і … болю, звернена до житейського досвіду глядачів, до їх соціальних очікувань, совісті та потреби духовного очищення.

Тривалість постановки 2 год.

Режисер народний артист України Олег Мосійчук

Музичне оформлення заслужена артистка України Ярослава Мосійчук

Сценографія та костюми Юлія Гнатенко

Балетмейстер Сергій ДмитрієвКомментарии

Елена Украинка11 октября 2019 12:46
1
Дякую за вашу працю. Я подивилася виставу у місті Тростянець. Все було просто казково; море емоцій. Ви показали велику правду нашого сучасного життя, наш біль, наші сльози і сподівання. Дуже дякую за чудову гру акторів - ви просто жили на сцені, за те, що змусили замислитися над тім що ми повинні щось міняти в своєму житті аби не втратити країни. Дякую за те, що привезли за тисячу кілометрів змогу доторкнутися до мистецтва. Ви найкращі.
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Илона .​Серебряное озеро (Скала)
Хочу поблагодарить Наталью и Анатолия (068 250 9908) из села Протоповка! Отдыхали групой с четырёх человек на протяжении…
Яна .Ресторан "VIP-хатинка"
Такие заведения не должны находиться в жилом доме,такое впечатление что тамада и музыка у нас в квартире ,УЖАС,ВЫХОДНЫХ…
Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?