Презентація роману «Цуцик»

25.01.2020
25.01.2020

25 січня о 14.00 у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбудеться зустріч з полтавським письменником і фотохудожником Віталієм Запекою, який презентує свій новий роман «Цуцик».

Віднедавна Віталій відкрив у собі нову грань — письменницький талант: його короткі, глибокі й місткі оповідки про нинішні події на сході України, що зламали тисячі доль та душ, вражають усе більшу кількість людей. Він постійно їздить Україною з презентацією своїх книг, демонструє слайди із власними світлинами, розповідає про події, свідком яких був особисто. Автор три роки служив добровольцем у складі батальйону спецпризначення «Полтава», тож роман не тільки до болю зворушливий, а й правдиво описує життя військових на позиції, поведінку, думки, долі багатьох... На глибоке переконання автора, є необхідність нагадувати співвітчизникам, що живемо у країні, де відбуваються бойові дії. Запрошуємо на зустріч небайдужих кропивничан. Вхід – вільний.

Адреса: м.Кропивницький, вул. В.Перспективна, 24.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…
Ольга .Система замовлень і доставки Mister. Am
Добрый день! Мы сеть супермаркетов и хотим предложить интересные условия сотрудничеста. Есть ли ваш e-mail либо…
Andy R.Ночной клуб "Fusion Club"
Клуб фуфло. Накурено и воняет. Самый вонючий клуб в городе. Охрана быдло голодное на деньги