Вступ до професії: Малюємо патріотичний нейл-арт

28.06.2022
28.06.2022
Кропивницький Гончаренко центр
вул. Велика Перспективна, 4а, другий поверх

Щовівторка протягом літа у Гончаренко Центрі відбуватимуться зустрічі на різну тему для підлітків віком 12-16 років у рамках профорієнтаційного проекту "Вступ до професії", що його впроваджує Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі.

У вівторок, 28 червня о 14.00 з нагоди Дня Конституції бажаючі зможуть навчитися акварельному розпису… у патріотичних тонах!

Легкість, розмитість і м'які переходи – все це притаманне акварельному розпису, який зараз дуже популярний серед клієнтів і майстрів нейл-арту. На майстер-класі бажаючі вивчать кілька основних художніх технік та прийомів в акварелі, зможуть відчути себе професійними майстрами та майстринями манікюру, які створюють шедеври на нігтях.

"За допомогою нескладних вправ ви дізнаєтеся і попрактикуєтеся у нанесенні фарб та техніці розмиття, створите власний дизайн, який зможете забрати собі на згадку", - каже викладачка, майстриня виробничого навчання Людмила Змієнко.

Щоб взяти участь у заході, заповніть анкету - https://cutt.ly/yKepdqM - і без нагадувань приходьте у вівторок, 28 червня о 14.00 за адресою вул.Велика Перспективна, 4а, другий поверх - вхід збоку. Всі освітні програми у Гончаренко центрі, і ця також, безкоштовні! А щоб бути у курсі новин, приєднуйтесь до нашого каналу у Телеграмі: https://t.me/GoncharenkoCentreKrop та Інстаграмі: https://instagram.com/goncharenkocentrekrop або підписуйтесь на ФБ-сторінку - https://www.facebook.com/GoncharenkoCentreKrop

БЕЗПЕКА: У разі настання повітряної тривоги ви можете піти в укриття поруч із центром заради вашої безпеки. Дітей (навіть разом із батьками) віком до чотирьох років ми не можемо запрошувати та приймати на заходах у Гончаренко Центрі з огляду на військовий стан та нову політику безпеки. Зверніть на це увагу!!!!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!