Майже кожен, хто приносить використану батарейку, цікавиться екологічною літературою!
![Збір батарейок](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/000850/images/main/in-text-Изображение_006.jpg)
На початку літа Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва ім. О.М. Бойченка одною з перших долучилася до соціальної акції по збору та утилізації відпрацьованих елементів живлення, започаткованої кіровоградським магазином "Офіс-Майстер" та обласним управлінням «Кіровоградекоресурси» Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною. На базі бібліотеки було встановлено контейнер для збору відпрацьованих батарейок.
Минуло два місяці, а тут вже є певні результати. Так, завдячуючи активності наших користувачів, зібрано понад 5 кг відпрацьованих елементів живлення!
У липні, під час презентації проекту для широкого загалу в Кіровоградському прес-клубі, бібліотекарі поділилися першими здобутками та власним досвідом залучення користувачів до акції.
![Збір батарейок](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/000850/images/3164/in-text-Изображение_002.jpg)
Майже кожен, хто приходив здавати батарейки, намагався обговорити цю проблему, запитував чи є в бібліотеці література екологічного напрямку, цікавився які ще екологічні проекти реалізуються на Кіровоградщині.
![Збір батарейок](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/000850/images/3165/in-text-Изображение_004.jpg)
Нагадуємо, що, наприклад, одна пальчикова батарейка, викинута у сміття, забруднює важкими металами 20 м2 землі або 400 л води! Натомість батарейки, які Ви здасте до пункту прийому, будуть передані для безпечної утилізації на завод м. Львів.
Усі пункти прийому відпрацьованих елементів живлення зазначені на інтерактивній карті
Не залишайтесь байдужими! Привчайтеся діяти та жити в стилі ЕКО!
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?