Відремонтовано спортзал "Зірочка"

07.09.13, 9:31

Федерація баскетболу Кіровоградської області провела реконструкцію спортивного залу СК «Зірочка», що розташований у будівлі - навпроти колишнього корпусу "Червоної Зірки".

Читайте також:
"За нас вболіває весь Кіровоград - ми вболіваємо за чисте місто!"


Так було раніше
Так було раніше
У приміщенні спортивноі зали було повністю замінено паркет, а також встановлено нове освітлення та  покриття стін. В оновленному залі будуть проходити тренування дитячих команд БК «Кіровоград», отже у нас у місті та області підростатисе нова зміна спортсменів-баскетболістів.

Читайте також:
Первая лига (мужчины): Восьмерка сильнейших!


СК Зірочка
СК Зірочка
  До речі, за даними сайту "Тусовка", у місті цього року буде ще одна жіноча (!) баскетбольна команда, окрім БК "Єлисавет-Баскет", отже приводів прийти та повболівати за наших баскетболістів буде ще більше!


Читайте також:
Женский баскетбол: Ура! Алина и Елена остаются!
Комментарии

Оксана Филиппова 7 сентября 2013 17:05
0
Отличная новость;) Хороший и большой зал и было больно смотреть как он приходил в негодность. Слава Богу не запустили совсем. В прошлом году так же было установлено автономное отопление (причем альтернативное) и дети смогли заниматься в теплых залах, которых в этом СК довольно много, как и спортивных секций. Действительно есть за что сказать спасибо и руководству СК и областной администрации, без их вмешательства ситуация была аховая, в позапрошлом году наши дети (а это юные гимнастки и дзюдоисты от 5 до 15 лет) занимались зимой вовсе без отопления и практически без света.
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Клуб "Rasputin Club"
Дякуємо, внесемо правки
Виктория .Ресторація Кропивницьких
Нікому НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!Відвідали невеликою компанією....це ЖАХ!!!Обслуговуючий персонал не компетентний та хамовитий,…
Vitaliy T.Урочище "Каскады"
Мой отец родился в Злынке, последний раз он там был в 70х. Я и не представлял какая там природа! Спасибо большое…