Кіровоградці їздили у Черкаси на концерт гурту із Мюнхену та квест-тур

14.11.13, 11:00

Кіровоградці у Черкасах
Кіровоградці у Черкасах
У рамках Міжнародного конкурсу проектів для німецькомовної молоді в Україні студенти 14-ї і 15-ї груп (спеціальності: Переклад і Прикладна лінгвістика) факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та викладачі кафедри перекладу та загального мовознавства секції теорії та практики перекладу германських мов Коваленко Наталія Василівна і Беспальченко Леся Олександрівна були запрошенні до участі в Квест-турі містом Черкаси 8 листопада 2013 року.

Інтелектуальні, творчі, а інколи навіть складні завдання німецькою мовою нашим студентам вдалося виконати за надзвичайно короткий час. Проявивши максимум креативності, активності, натхнення та ініціативності, вони показали надзвичайні результати та розділили 1-3 місця з незначним відривом у часі та якості виконання завдань.

На різних етапах квесту їм довелося познайомитися як із культурними надбаннями міста, так і з його жителями, показавши свої комунікативні навички. Деякі завдання вимагали максимуму творчості, а на інших етапах довелося також працювати з картою місцевості, давати відповіді на інтелектуальні запитання, знаходити вказані об’єкти та виконувати поставлені завдання – і при цьому всьому вчасно прибути до наступної станції і перейти на подальший етап. Та не варто забувати, що все це було німецькою мовою.

По завершенню Квест-туру студенти та викладачі, стомлені, але натхненні та задоволені собою, були запрошені на концерт мюнхенського гурту EINSHOCH 6, де мали змогу познайомитися з автентичною німецькою музикою й отримати естетичне задоволення від інтерпретації класичної німецької музики в стилі hip-hop та rap. Своїм новим альбомом «Lassunsreden» мюнхенська група підкорила тих, хто вивчає німецьку мову, продемонструвавши неймовірну зустріч хіп-хопа з класикою.
  • гурт EINSHOCH 6
  • Кіровоградці у Черкасах
  • Кіровоградці у Черкасах
  • Кіровоградці у Черкасах

Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…