Кіровоградці співали і танцювали на одній сцені із Могилевською

14.03.16, 18:00

З нагоди свята весни і жінки, кіровоградський зразковий колектив - студія хореографічного мистецтва "Аеліта" заспівали і затанцювали на сцені з Наталею Могілевською. Концерт відомої української співачки Наталії Могилевської, що відбувся 8-го березня у залі Кіровоградської обласної філармонії, навіть не міг вмістити всіх охочих прийти на це свято!

Прекрасний виступ Наталії та її команди подарував усім чудові враження, а родзинкою вечора був спільний виступ талановитих дітей, учасників "Аеліти" разом із Могилевською та з піснею "Спасибо, мама".

Всього 45 учасників студії віком від чотирьох до тринадцяти років взяли участь у її виконанні. Солістами стали Софія Майданюк, Даніїл Шершень, Мирослава Мезенцева та Марія Високолян.
- Дякуємо дітям та батькам "Аеліти", які відгукнулися на запрошення виступити і в своє свято і вихідний вийшли на репетицію і концерт, - пише керівник колективу Олександра Ткаченко.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…