В Кіровоградському слідчому ізоляторі відбулась літературно-музична зустріч

02.04.14, 12:30

 28 березня 2014 року в Кіровоградському слідчому ізоляторі відбулась літературно-музична зустріч неповнолітніх та засуджених відділення соціально-психологічної служби установи з членом "Театру авторської пісні Кіровоградської області" і літературного об’єднання «Парус», автором і виконавцем власних пісень Олегом Олексійовичем Спіньовим.

  Проведення заходу організували співробітники відділу соціально-виховної та психологічної служби Кіровоградського слідчого ізолятора за сприяння Кіровоградського обласного благодійного фонду «Пересвіт» в особі його керівника Володимира Глухого.

  Під час концерту в теплій, задушевній атмосфері, бард виконав свої улюблені твори, а також презентував нові пісні. Філософські, сумні та ліричні композиції зворушували та об'єднували присутніх своєю щирістю, відвертістю, бажанням поділитись своїми почуттями і думками, емоційністю виконання.

  А між піснями Олег Олексійович поділився зі слухачами історією свого життя, повідав про війну в Афганістані, учасником якої йому випало бути, повідомив, що в своєму творчому багажі має 12 альбомів пісень, є автором книг «Ми з ХХ століття», «Життя моє – армія», «Сто годин щастя», «10 життів офіцера розвідки» та розповів про свої планами на майбутнє.

  Завдяки щиросердю та справжньому таланту барда і літератора, усі присутні долучилися до чарівного світу музики і поезії та отримали позитивні емоції.

    Відділ соціально-виховної та психологічної роботи Кіровоградського слідчого ізолятораКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Марина .​Серебряное озеро (Скала)
Доброго дня відпочивали на озері жили в Наталі 0682509908 в селі Протоповка це просто жахіття люди добрі я вас прошу…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Наскільки відомо з відгуків - ні, не працює
Василь .Кондитерська "Family bake shop"
Наталія Вікторівна - віртуоз своєї справи! Рекомендую завітати та скуштувати її вироби. Будете задоволені!