Фінал дитячого фестивалю: Сьогодні у Кіровограді

03.05.14, 11:00

Три дня поспіль тривав у Кіровограді VI Міжнародний дитячий фестиваль пісні і танцю "Об'єднаймо дітей мистецтвом", що його проводить Студія хореографічного мистецтва "Аеліта" за підтримки управління культури, туризму та культурної спадщини ОДА, а також Відділу сім’ї та молоді.

У фестивалі беруть участь професійні та аматорські дитячі хореографічні та вокальні колективи. Номінацій - багато, і кожному до смаку - це і хореографія ("Народно-сценічний танець", "Естрадна хореографія та бальний танець", "Сучасна хореографія", "Вільна танцювальна категорія", "Дитячий сюжетно-ігровий танець"), вокал ("Народний вокал", "Естрадний вокал, авторська пісня") та вокально-хореографічна композиція.

У перший день у Дендропарку пройшов концерт та Урочисте відкриття фестивалю і парад колективів, а також Ярмарок сувенірів. Вчора протягом дня у районному Будинку культури тривали конкурсні виступи, а сьогодні ввечері о 17.30 в обласній філармонії відбудеться Гала-концерт, закриття фестивалю, нагородження колективів-учасників.Комментарии

Alexandra Tkachenko 4 май 2014 19:19
2
3 травня в рамках фестивалю і підведення підсумків та нагородження відбувся захід в обласній філармонії -- діти з різних куточків України зробили справжній патріотичний концерт, сповнений позитивних емоцій за для миру та злагоди в Україні.
Ответить
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…