​Кіровоградські спецпризначенці отримали позашляховик від Ігоря Шарова

28.08.14, 18:00

Вантажопасажирський позашляховик підвищеної прохідності з п'ятидверним суцільнометалевим кузовом і двигуном збільшеної потужності отримали кіровоградські спецпризначенці. У минулий вівторок УАЗ 31519 бійцям військової частини було подаровано від народного депутата України Ігоря Шарова.

Позашляховик має необхідні характеристики для пересування по всіх видах доріг і бездоріжжю, економічний двигун, а також зручний салон. УАЗ можна використовувати як для мобільного пересування групи (сім осіб), так і для перевезення невеликих вантажів. Якщо виникає потреба під час бойових дій, бокові вікна демонтуються.

Командир бригади спеціальної територіальної оборони полковник Сергій Сірченко подякував Ігорю Шарову за такий необхідний в умовах бойових дій транспортний засіб. Сергій Петрович зазначив, що сьогодні, воїни, які виконують бойові завдання, як ніколи потребують підтримки, тому що матеріально-технічний стан військових на жаль залишає кращого. Але саме такі добрі вчинки небайдужих патріотів України дозволяють підвищити боєздатність української армії, дати відсіч агресору, припинити сепаратистські терористичні прояви на сході України, захистити цілісність нашої держави.

текст і фото надіслала Олена СаврановаКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ