Найбільша мережа велопарковок буде створена в Україні

25.09.14, 16:00

ПриватБанк створює найбільшу в Україні мережу велопарковок. Як повідомили в банку, сьогодні біля відділень банку встановлено понад 400 велопарковок, причому комфортно припаркувати свій велосипед зможуть клієнти відділень як у великих містах, так і в сільських районах.

«Сьогодні поїздки на велосипеді в місті – це модний тренд і економія на паливі, а в сільській місцевості велосипед давно вже є одним із основних засобів пересування, тому банк вирішив побудувати зручні парковки біля своїх відділень, – говорить керівник Напрямку «Розвиток» ПриватБанку Віталій Хлопецький. – Перші такі велопарковки з’явилися рік тому біля головного офісу банку».

Як зазначають у банку, до кінця наступного року кількість велопарковок біля відділень зросте вдвічі, а користуватися ними можуть не тільки клієнти банку, а всі, хто віддає перевагу екологічному та здоровому виду транспорту.

«Наші клієнти, особливо в районних центрах, часто приїжджають у банк на велосипедах. Велопарковка дає можливість залишити свій велотранспорт у безпеці під час обслуговування у відділенні, – зазначає заступник керівника Кіровоградського регіонального управління банку Олександр Татаренко. – Також припаркувати свій велосипед може будь-хто з місцевих жителів абсолютно безпечно».

Розвиток мережі велопарковок біля відділень є частиною екологічної стратегії банку. Тільки завдяки оптимізованим технологіям роботи, електронним системам документообігу та банківського обслуговування ПриватБанк за цей рік зберіг 13,5 га лісу.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!