Cучасний вакууматор використовуватиме "Кулінарна сотня" у Кіровограді

19.01.15, 16:00

Співробітники Кіровоградської філії ПриватБанку придбали власним коштом та подарували жіночій “Кулінарній сотні” Армії SOS сучасний вакуумуатор німецького виробництва та сотні спеціальних пакетів до нього.

“Про нагальну потребу у сучасному приладі для формування вакуумних упаковок сухих супів, борщів та інших страв, які так необхідні нашим захисникам в АТО ми говорили не раз і не один місяць. Звертались до всіх через регіональні засоби масової інформації, - розповідає Олена Коряк, організаторка та керівниця “Кулінарної сотні” Армії SOS. - Дуже приємно, що нас почули. І не просто почули, але й відгукнулись. Сьогодні ми вже матимемо змогу спробувати сформувати перші вакуумні упаковки, за допомогою яких ми зможемо відправляти нашим бійцям не лише сухі страви, а навіть пакувати рідкі страви, які будуть мати довгий термін зберігання”.

З вересня минулого року жіноча “Кулінарна сотня” в домашніх умовах, використовуючи власну побутову техніку, готує сухі обіди для бійців АТО. Близько 30 жінок об’єднались та щоденно ріжуть, сушать, пакують суміші овочів, які стануть смачним борщем чи супом на передовій. До речі, такі пакунки вже з нетерпінням чекають наші захисники. Адже приготувати гарячу їжу тепер значно простіше, зручніше та швидше. Досить закип’ятити воду та добавити в неї суміш. За декілька хвилин можна смакувати гарячею першою стравою.

“Сьогоднішній подарунок від ПриватБанку допоможе нам збільшити термін придатності сухих пакунків зі стравами, - продовжує Олена Коряк. - При вакуумації продуктів харчування не втрачається їх природній запах, колір ,не втрачаються вітаміни, які дуже потрібні для наших захисників. Тому, тепер, ми матимемо змогу ще більше готувати і не боятися того, що продукти швидко зіпсуються. Це надзвичайно цінний для нас подарунок”.

“Тепер ми впевнені, що наші хлопці завжди будуть харчуватися здоровою їжею, яку готуватиме для них працьовита «Кулінарна сотня», - розповідає Олександр Татаренко, заступник директора Кіровоградської філії ПриватБанку. - Благодійність вже стала стилем життя як Банку так і його співробітників. Турбота про армію виливається у перерахування коштів на підтримку сімей загиблих співробітників, придбання засобів захисту та предметів особистої гігієни для мобілізованих співробітників ПриватБанку, яких ми постійно підтримуємо. Ми вдячні нашим клієнтам, які перерахували значну суму коштів на благодійність, що надзвичайно приємно, адже цей факт доводить, що нам довіряють”. Клієнти та співробітники банку беруть активну участь у забезпеченні всім необхідним центрів тимчасового перебування біженців у Дніпропетровську.

З червня 2014 клієнти ПриватБанку перерахували 16 918 085,84 грн на допомогу армії України і пораненим (дані на 15.01.2015 р). Кошти спрямовані на закупівлю бронежилетів, іншої армійської амуніції бі йцям АТО, медичного обладнання та медикаментів для військових госпіталів. Підтримати бійців можна, перерахувавши гроші через банкомат або термінал самообслуговування ПриватБанку, Інтернет-банк Приват24 або сайт банку. Мінімальна сума благодійних внесків - без обмежень. ПриватБанк виступив із ініціативою координації роботи численних волонтерських груп та незалежних волонтерів. Для цього створено спеціальну інтернет-сторінку http://Pb.ua/canhelp, де волонтери та постачальники продукції можуть залишити інформацію про необхідні товари та умови їх поставки. Нагадаємо, ПриватБанк ще на початку травня першим з українських банків скасував нарахування процентів за кредитами воїнам і позичальникам, яких мобілізовано в українську армію. Також ПриватБанк оголосив про списання штрафів і пені позичальникам, які проживають у населених пунктах у зоні АТО.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!