Уроки фінансової грамотності - для кіровоградських учнів

05.02.15, 16:00

Черговий урок фінансової грамотності спеціалісти відділення №58 Кіровоградської філії ПриватБанку провели у ЗОШ №25. Банкіри навчали азам інтернет-банкінгу майбутніх розбудовників нової заможної та незалежної держави.

“Розвиток суспільства не зупиняється ні на мить, - ділиться враженнями Оксана Пилипишина, керівник відділення №58 Кіровоградської філії ПриватБанку. - Банкінг недалекого майбутнього - за Інтернетом, найнеймовірнішими технологіями та науковими відкриттями. Сьогодні банки вже не сховища для грошей, тут можна купити машину, отримати посилку, завантажити мобільні додатки тощо. А Банки майбутнього - цифрові. Тому ПриватБанк, як найтехнологічніша та найпрогресивніша фінасова установа, бачить своїм обов’язком ділитися знаннями та навчати дітей зі шкільної парти правилам користування, в т.ч. і безпечного, Інтернет-банкінгом”.

“Дуже цікаво та пізнавально, а ще наглядно та швидко пройшов урок з банкірами, - розповідає Микита Шишлов, учень 7-Б класу ЗОШ №25. - Виявляється, що користуватись Приват24 зовсім не складно і зручно. Ми всі спробували зробити найпростіші операції. Здорово, що є всі відеоінструкції. Тим, хто у чомусь сумнівається, можна покроково повторювати за створеним відео”.

«Якщо в банку немає цифрової стратегії, то в нього немає майбутнього», – стверджує Кріс Скіннер, автор книги «Цифровий банк», яка стала бестселером, але й багато в чому откровеннямне лише банкірів, але й для клієнтів усього світу. Сьогодні Інтернет-банком Приват24 користуються більше мільйона клієнтів ПриватБанку, що свідчить про його популярність та зручність.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…
Светлана .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Здравствуйте, а вы не знаете сейчас зоопарк работает???
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!