Вірші кіровоградських учнів - для військовослужбовців

23.03.15, 12:00

Учні та співробітники Кіровоградського ліцею професійних послуг видалі поетичну збірку “Єдина у світі! Земля, благословенна Богом!”. Ідея створення такого видання належиіть самим авторам.

“Ця збірка присвячується тим, хто захищав, захищає і буде захищати й оберігати Україну. Поезії передають усю любов до рідної землі, надію і віру в те, що скоро настане мир, у ясному небі не буде чути «градів», додому повернуться наші захисники, і все стане на свої місця”, - йдеться у передмові видання.

Вірші у збірці - різні, написані різними мовами, проте об'єднує їх любов до своєї Батьківщини і бажання жити під мирним небом.

Збірці буде присвячений один з найближчих випусків програми "Єлисаветградський книговир", зйомки якого відбулись нещодавно. Юні поети читали своії твори у стінах рідного навчального закладу.

Друк накладу збірки, який найближчим часом волонтери передадуть бійцям, які перебувають у зоні АТО, став можливим завдяки ТОВ “Імекс-ЛТД” і особисто сприянню Тамари Саміляк, а також активістам Кіровоградського прес-клубу.

Презентація збірки відбудеться завтра, 24 березня, у Кіровоградському прес-клубі о 10.30Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Наскільки відомо з відгуків - ні, не працює
Василь .Кондитерська "Family bake shop"
Наталія Вікторівна - віртуоз своєї справи! Рекомендую завітати та скуштувати її вироби. Будете задоволені!
Светлана .​Серебряное озеро (Скала)
Звоните по телефону 0634031805.