Фестиваль до Дня Землі зібрав у Кіровограді сотні учасників зі всієї України

30.04.15, 12:00

Двадцятий Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі пройшов у Кіровограді 22-24 квітня. Унікальність Фестивалю у тому, що кожного разу у центрі уваги дітей постають соціально-громадські проблеми: толерантність, культура миру, права дітей. Діти вчаться знаходити їх рішення, бути небайдужими, формувати свою громадську позицію.

Тему Фестивалю 2015 «Я і Всесвіт» було обрано не випадково, адже організатори хотіли привернути увагу педагогів, батьків і дітей до проблем підростаючого покоління та прагнення кожного жити у гармонії з собою та Всесвітом. Номінації фестивалю теж змінюються щорічно. Це дозволяє повніше розкрити здібності й таланти творчої молоді. Цього разу юнацтво змагалося у номінаціях «Громадська думка», «Вокальне мистецтво» та «Образотворче мистецтво». Під час проведення Фестивалю в залах академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л. Кропивницького та на базі обласного центру дитячої та юнацької творчості проходили тематичні концерти, всеукраїнські виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, молодіжні акції, конкурсні програми та майстер-класи.

- За період існування Фестивалю, його учасниками стали тисячі юнаків та дівчат з різних регіонів України та країн далекого й близького зарубіжжя. Фестиваль відкрив багато талантів, дав путівку у життя багатьом юним зірочкам, - розповідає директор обласного центру дитячої та юнацької творчості Ганна Суркова.

Яскравим завершенням XX Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі стало неперевершене шоу-закриття «Квітневі миттєвості або подорож планетою «Фестиваль»» , яке проходило у теплій атмосфері зали обласної філармонії. Окрасою дійства стали виступи учасників фестивалю - володарів Гран-прі номінації «Вокальне мистецтво» вокального ансамблю «Діти – квіти», володарів дипломів I ступеня зразкового художнього колективу Вокальної студії «Браво» та гостей фестивалю – ансамблю «Щасливе дитинство» з міста Харків.

Контактна особа: фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ Сивоконь Поліна Юрїївна Номер тел.: 066 413 70 27Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Ольга .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Пані Людмило, дуже цікава стаття, дякую! Окрема подяка, що написали про нашу доньку❤️
Оксана .​Варити борщ чи йти в депутатки? Як гендерні квоти урівноважили…
Дуже глибоке та цікаве дослідження. Моя особиста думка як журналіста з приводу теми є такою. Присутність та потенціал…
Вікторія .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Доброго дня! Це ви пишете на інформаційний новинний сайт. Якщо вам потрібна вам допомога - телефонуйте Номер 116111…