Фестиваль до дня міжкультурного діалогу відбувся в Кропивницькому

30.10.17, 18:00

Днями в обласному центрі дитячої та юнацької творчості до Дня міжкультурного діалогу в рамках реалізації проекту «Formation+» відбувся фестиваль «Єдина родина в центрі України».

У ньому взяли участь люди різного віку та національностей, учнівська молодь, лідери і керівники євроклубів та обласного парламенту дітей, лідери студентського самоврядування, а також активні національні об’єднання Кропивницького та Кіровоградської області.

Кожен учасник фестивалю мав змогу відвідати презентації національних діаспор та народів, що проживають на території нашої області, завітати на виставку кращих робіт обласного конкурсу краєзнавчих досліджень та долучитися до створення інтерактивного інтерв’ю „Україна – країна міжкультурного діалогу: Листівка другу”. Багато охочих було і на майстер-класах, які проводили художні керівники творчих колективів обласного ЦДЮТ та народні митці, які представляли національні діаспори нашого регіону.

Окрім того, на всіх учасників фестивалю чекав яскравий концерт «Національні родзинки в основі розвитку міжкультурного діалогу», під час якого демонстрували свої таланти та презентували культури різних народів творчі колективи обласного ЦДЮТ, національних діаспор Кропивницького та районів Кіровоградської області, а також шкільні та студентські євроклуби Кіровоградщини. В той же час волонтери Корпусу Миру США в Україні спільно з активними вихованцями Кіровоградського обласного ЦДЮТ провели для всіх бажаючих інтелектуальну майстерню та цікаві ігри.

Члени журі оцінили творчі роботи обласного конкурсу до Дня міжкультурного діалогу і виступи, представлені на обласному фестивалі, та відзначили високий рівень підготовки та професіоналізм його учасників. Переможців фестивалю «Єдина родина в центрі України» нагородили Дипломами управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, а найактивніших його учасників Подяками управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації. Бурхливі оплески, теплі привітання, щирі слова подяки і багато радості в очах тих, хто завітав на цей фестиваль. Фестиваль, котрий довів, що ми й справді велика, багатонаціональна, талановита і дружня родина в центрі України.

Галина Богомаз-Кулик, фахівець зі зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!