Софія Волкова стала "Міс Педагогічний Ліцей-2015"
П’ятий щорічний конкурс «МІС ПЕДАГОГІЧНОГО ЛІЦЕЮ»
пройшов 7-го травня у гостинному актовому залі Кіровоградського
державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. І
зала, до речі, була повна по вінця, бо шоу проходило напрочуд цікаво,
яскраво і динамічно!
Цікавим конкурсом була і демонстрація вбрання виготовленого власноруч з оригінальних матеріалів. Тут обмежень для фантазії просто не було! До речі, дівчата знову часто обирали жовто-блакитні тони для суконь, а ідеї різнилися - від сукні із парасольки та тепло-ізоляційних матеріалів - до сукні із куклами барбі, нашитими на спідницю, щоб підкреслити - стандарти краси, визнані у світі моди, застаріли, і їм на зміну приходять нові!
Наприкінці був конкурс «Інтерв’ю», під час якого дівчата відповідали на питання - без підготовки, експромтом, а також традиційне дефіле у вечірніх сукнях
Організатором заходу став комунальний заклад «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області», керівництво якого основною метою конкурсу вбачає розвиток культури, краси, гармонії та вдосконалення особистостей, популяризації творчих сил молоді.
Переможницею конкурсу "Міс Педагогічний Ліцей" цього року стала Софія Волкова. Титул "Перша віце-міс" отримала Валерія Стрелець, титул "Друга віце-міс" - Юлія Попович, а титул "Третя віце-міс" - Анна Мутнова.
На сайті "Тусовка" тривало Інтернет-голосування за дівчат в якому перемогла Юлія Попович. Саме її фото, в якості призу, буде надруковано на біг-бордах у місті Кіровоград - у рамках проекту "Журналістська Школа Здоров'я", що його реалізує на Кіровоградщині громадська організація "Прес-клуб" за підтримки Благодійного Фонду “Здоров’я жінки і планування сім’ї" на кошти Агентства США з міжнародного розвитку/USAID.
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?