У госпіталі відкрилася пересувна виставка «Квіти - воїнам»

09.05.15, 12:00

Напередодні дня Великої Перемоги співробітники Кіровоградського обласного художнього музею з великим задоволенням завітали до Кіровоградського обласного госпіталю для ветеранів війни з пересувною виставкою «Квіти українським воїнам» в рамках відзначення Дня пам’яті та примирення та 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі.

- З цим медичним закладом нас поєднує багаторічна й щира дружба, тим більше, зібрані під час квітневого VІ Великоднього Благодійного аукціону кошти були направлені для закупівлі медичного та реабілітаційного обладнання саме для бійців – учасників АТО, - пише Леся Дмітрієва, науковий співробітник відділу науково-просвітницької роботи Кіровоградського обласного художнього музею.

Пацієнти госпіталю, а саме люди похилого віку, ветерани й молоді хлопці, які перебувають на лікуванні, переглянули твори членів Національної спілки художників України з фондового зібрання художнього музею. Назва пересувної виставки невипадкова, адже квіти є уособленням весіннього настрою, тепла, щастя й миру на Землі.

- Так хотілось ніжними й ліричними натюрмортами О.Ф.Фойницького «Натюрморт. Бузок», С.Ф.Шишка «Букет з ромашками», В.О.Федорова «Червоні жоржини», В.І.Середенка «Квіти», А.В.Будникова «Ромашки», І.І.Марченка «Маки», С.І.Письменного «Натюрморт з годинником», М.І.Церни «Білі півонії» та О.В.Коломієць «Подих» подарувати всім відвідувачам частиночку краси, спокою, злагоди, наповнити їхні серця любов’ю та радістю, відволікти від буденних проблем і ще раз нагадати, яка ж прекрасна й квітуча наша Україна!, - ділиться враженнями Леся Дмітрієва.

Чудовим доповненням виставки став святковий концерт, підготовлений викладачами та учнями Кіровоградської музичної школи № 3, який заряджав усіх присутніх гарним настроєм та позитивом!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок