Факультет іноземних мов бере участь у програмі "Активні громадяни"
22.05.15, 16:00
Днями на факультеті іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету пройшов міні-тренінг, фактично - презентація програми «Активні громадяни» (Active Citizens). Провела захід випускник програми - Вікторія Талашкевич, керівник Кіровоградського прес-клубу - для студентів першого курсу.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004435/images/18510/in-text-11357214_1449964448635550_3447963868723025814_o.jpg)
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004435/images/18517/in-text-11227535_1449964651968863_8253453620512291407_o.jpg)
- Найближчим часом, а саме 11-12 та 13-14 червня ми разом із Катериною Заботкіною (це волонтер, учениця Кіровоградського педагогічного ліцею) проведемо у Кіровограді два дводенних тренінги за програмою «Активні громадяни». І ще один тренінг - у районі області. Результатом всіх тренінгів мають стати проекти соціальної дії, які, у разі їх грунтовності, може підтримати фінансово Британська рада, - розповідає Вікторія Талашкевич. І дякує керівництву факультету іноземних мов та окремо Спілці англійської мови - за сприяння в організацвії спілкування з молоддю. Тож, слідкуйте за анонсами / оголошеннями про тренінги на сайті "Тусовка", беріть участь, будьте активними!
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004435/images/18519/in-text-1518875_1449964665302195_1149876099886979472_o.jpg)
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?