Компанія "Омега-моторс" у Кіровограді збирає іграшки для діток
13.06.15, 12:00
Зробити подарунок дітям пропонує офіційний дилер Nissan«Омега-моторс». Зібрані іграшки та книжки можуть бути неймовірним подарунком для інших дітлахів. Зокрема, для маленьких кіровоградців із малозабезпечених сімей або тих, хто проживає у населених пунктах Луганської та Донецької областей. До акції вже долучилася і Кіровоградська обласна політична партія «Рідне місто». А місцеві жителі вже почали приносити іграшки.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/004547/images/19064/in-text-photo201006_0053_01_download_3.jpg)
Комментарии
Что мне даст регистрация?