Нова група активних громадян створена у Кіровограді

23.11.15, 14:00

Перший із двох запланованих тренінгів провели у Кіровограді за програмою "Активні громадяни" активісти громадського об'єднання "Прес-клуб реформ" Андрій Флоренко та Ганна Дядечко.

Андрій та Ганна - випускники програми "Активні громадяни", - навчалися у Києві на семінарі, організованому Британською Радою в Україні. Тепер вони діляться своїм досвідом і фасилітують підготовку нових груп активних громадян. Зокрема, допомагають кіровоградцям написати подати заявки на міні-гранти і, можливо, отримати фінансування на втілення проектів соціальної дії.

Наступний тренінг відбудеться 28-29 листопада. На тренінг запрошуються 25-30 осіб, кожен з яких може за результатами тренінгу написати проект і претендувати на отримання фінансування від Британської ради. Записуйтеся на тренінг - заповнюйте форму. Детальніша інформація - за телефоном: 050-321-39-19 (Вікторія Талашкевич, керівник Прес-клубу).

Ось, що написала у Facebook учасниця тренінгу Ірина Ткаченко: "Якісного навчання багато не буває - в цьому я переконалася на вихідних 21-22 листопада. Пощастило взяти участь у проекті вдруге: були інші тренери (неймовірно динамічні, відкриті та конструктивні Andrey Florenko та Анна Дядечко), інші вправи, група, проекти, але залишився той самий шлях до розуміння місії і мети програми "Активні громадяни". Я отримала чіткі візії проектної діяльності, соціальної та громадянської відповідальності та активності. Ідеї "Активних громадян" варті поширення, інтеграції в українське суспільство. Приємно було знаходитися в оточенні людей, які і без грантової допомоги вже багато зробили добрих справ для свого міста. Спасибі Вікторія Талашкевич за натхнення, підтримку, віру, можливість навчатися у найкращих!"Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ