КримSOS розшукує ідеї соціальних проектів, найкращі з яких будуть реалізовані

12.04.16, 12:00

КримSOS і Агентство ООН у справах біженців розпочали прийом заявок на реалізацію соціальних проектів. Суспільно корисні проекти вартістю до 25 000 грн будуть реалізовані в 17 регіонах України. Мета програми – підтримати переселенців в спробах самостійного вирішення їхніх проблем та захисту прав і свобод. Зі звітом по грантовій програмі за 2015 рік можна ознайомитися тут.

Хто може бути учасником:
● зареєстровані організації і незареєстровані волонтерські групи, що складаються мінімум з трьох осіб, з яких двоє є переселенцями (не менше 50% групи повинні бути переселенцями);
● волонтерська група/організація, яка активно працює в сфері допомоги переселенцям.

Вимоги до грантових заявок: ● бюджет проекту до 25 000 грн (сума може переглядатися в окремих випадках); ● проект має некомерційний, неполітичний і недискримінаційний характер; ● проект спрямований на вирішення викликів/проблем різного характеру, з якими зіштовхуються переселенці; ● проект актуальний в регіоні його планованої реалізації; ● географія: Київська, Львівська, Тернопільська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька, Волинська, Рівненська, Херсонська, Кіровоградська, Житомирська, Вінницька, Хмельницька, Чернігівська, Сумська, Полтавська та Черкаська області; ● довгостроковість результатів проекту; ● бажана співпраця з владою та іншими громадськими організаціями/ініціативними групами, на місцевому/національному рівнях.

Для участі у грантовій програмі необхідно заповнити заявку (доступна для завантаження на сайті КримSOS) та надіслати її на help@krymsos.com. Якщо у вас виникли питання, пишіть на help@krymsos.com або телефонуйте по буднях з 10:00 до 19:00 на (044) 364-37-28 (вартість дзвінка – за тарифом вашого оператора на номер вашого оператора).

Громадська ініціатива «КримSOS» створена 27 лютого 2014 як Facebook-сторінка для оперативного та об'єктивного висвітлення подій, які відбувалися в Криму. Незабаром організація стала надавати допомогу внутрішньо переміщеними особам із Криму та східної України. З липня 2014 КримSOS став виконавчим партнером Агентства ООН у справах біженців в Україні. КримSOS має представництва в Києві, Львові та Херсоні. Організація надає гуманітарну та юридичну допомогу переселенцям, інформує про події в Криму, займається програмами соціальної адаптації, розвитком місцевих громад переселенців, адвокаційними проектами, супроводом судових справ вимушено переміщених осіб.

За час існування організація КримSOS надала гуманітарну допомогу на суму понад 6 млн грн, пряму і непряму допомогу отримали понад 180 000 чоловік, консультацій надано більше 90 000, з них третина - юридичного характеру.

Особливе місце в роботі громадської організації посідає «кримське питання». Постійно ведеться адвокаційна робота питань, які стосуються Криму, проводиться моніторинг ситуації в Криму, в тому числі і у контексті захисту прав людини. У травні 2015 в організації був створений інформаційний центр «QirimInfo», завдання якого - повернути інтерес української та світової громадськості до ситуації в Криму і до проблем кримчан.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!