Свіже повітря і зірки естради - Скопіївка "зажигала" на День Незалежності!
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006402/images/main/in-text-14040044_1075584175811043_7199344327240127624_n.jpg)
На День Незалежності у селі Скопіівка Добровеличківського району відбувся традиційний фестиваль
"Ми - українці!". Голова районної державної адміністрації Василь Смаглюк пише у Facebook, що вперше брав участь в організації події такого масштабу і було важко
відпрацювати всі питання - від безпеки заходу до підвезення людей і так
далі. Але свято вдалось, тому пан Смаглюк дякує всім, хто разом готував та організовував фестиваль!
І, звісно, тим, хто приїхав і брав участь - відпочивав, аплодував, святкував!
Команда сайту "Тусовка" також їздила на фестиваль і ми підтверджуємо: "Було феєрично!" Чудова сцена у живописній місцині, чимало розваг для дітей, смаколики на будь який смак - від риби і пиріжків - до шашликів та шурпи! Окрема вдячність - за виступи і створення атмосфери свята тамтешнім хореографічним та вокальним колективам.
![Василь Смаглюк із колегами](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/006402/images/26029/in-text-14047166_1075585132477614_4531368025577912991_o.jpg)
Звісно, зірки національного масштабу теж вразили - чудово виступив Національний заслужений академічний народний хор України імені Г.Г. Верьовки, заспівав наш Влад Кашпуренко та естрадна діва Марія Яремчук, вразив енергетикою гурт з Молдови "Zdob zi Zdub" і наш національний символ - гурт "Воплі Відоплясова"
Комментарии
Что мне даст регистрация?