Аня Лисенко - дипломантка конкурсу «Мрії про Україну: дитячий погляд»

08.09.16, 14:00

Аня Лисенко із села Чемерпіль Гайворонського району увійшла до числа переможців Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд», організаторами якого виступили Фонд Миколи Томенка «Рідна Країна» та Національна бібліотека України для дітей. Потрапити у фінал було непросто. Адже на Всеукраїнський конкурс надійшло 346 творчих робіт, автори яких – діти віком від 10 до 16 років з усіх областей України. Головне журі визначило 18 найкращих творів у номінаціях «проза», «поезія», «малюнок». За вірші «Моя Україна», «Моя мрія» Аня посіла ІІ місце у номінації «Поетичні твори» (вікова категорія 10-12 років).

Аня Лисенко
Аня Лисенко
У дівчинки залишились незабутні враження від церемонії нагородження та багатьох цікавих заходів, які відбулися у Національній бібліотеці України для дітей (м.Київ).

Обласна бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка, організаторка конкурсу в області, щиро вітає Аню і зичить їй успіхів у творчості і навчанні. Хай мрії усіх учасників конкурсу про мирне і щасливе майбутнє України збудуться!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Алёна .Пиццерия "La Vita"
Сочники очень вкусные!
Марина .​Серебряное озеро (Скала)
Доброго дня відпочивали на озері жили в Наталі 0682509908 в селі Протоповка це просто жахіття люди добрі я вас прошу…
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера
Наскільки відомо з відгуків - ні, не працює