Банк пропонує обміняти старе авто - на нове!

01.10.16, 18:00

ПриватБанк пропонує допомогти жителям Кіровоградщини оновити свій домашній автопарк - змінити старий автомобіль на омріяний новий. “Ми пропонуємо реальну допомогу у купівлі та продажу будь-яких марок та моделей автомобілів усім, у кого виникло бажання придбати автівку, - розповідає Євгеній Ратушний, керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Кіровоградської філії ПриватБанку. - Нашим клієнта потрібно лише бажання, все інше зробимо ми: оформимо викуп старого автомобіля за цінами, що вище середньоринкових і направимо виручені кошти на покупку іншого, нового або вживаного”.

Клієнту слід лише раз прийти у відділення, а потім він може контролювати процес купівлі-продажу за допомогою sms-інформування. За словами Євгенія Ратушного, ціну за свій автомобіль клієнт дізнається протягом 2 хвилин, і гроші за його продаж він отримає протягом доби. Крім того, клієнтам ПриватБанку не потрібно мати справу з ДАІ аби зняти та поставити на облік авто. Всі питання з оформлення документів бере на себе ПриватБанк.

“За 2 години від прийняття рішення про кредит, клієнт триматиме в руках ключі, техпаспорт і номери нового автомобіля, - продовжує Євгеній Ратушний. - З нами співпрацювати комфортно, швидко, зручно та надійно”. Покупці, які мають бажання придбати автомобіль з пробігом, можуть не перейматись його легітимністю чи станом “здоров’я”.

ПриватБанк розкриє всі таємниці та дасть повну інформацію про наявність арештів, участь у ДТП, пошкоджень або перефарбувань деталей, опис технічного стану. Повна інформація про автомобілі, як нові, так і вживані, які ПриватБанк пропонує до продажу, розміщена на сайті Planetavto.com.ua. На цьому інтернетресурсі можна не тільки підібрати потрібний автомобіль, але й самостійно розрахувати платежі по кредиту. До речі, своє авто клієнт може продати і без оформлення нової угоди, просто отримати всю суму на банківську карту. Як це зробити допоможе відео-інструкція. Якщо ж ви вирішите придбати автомобіль, що стоїть на виставковому майданчику перед входом у відділення ПриватБанку, то після внесення авансового платежу ви можете виїхати на ньому.

Жителі області з задоволенням стають учасниками кредитної програми "Авторозстрочка" від ПриватБанку. Ця сучасна пропозиція дозволяє клієнтам користуватися новеньким автомобілем відразу ж після підписання договору з Банком. Відтепер весь процес придбання авто - від вибору моделі до отримання техпаспорту і ключів від машини займає не більше 2 годин. Придбавши автомобіль у ПриватБанку, клієнти економлять не лише до 6% від суми покупки, але й отримують у подарунок систему GPS-моніторингу. Таким чином кожен наш клієнт може контролювати рух свого автомобіля на безкоштовному ресурсі gps.privatbank.ua". Сьогодні жителям Кіровоградщини доступні усі марки автівок на будь-яких авто-майданчиках країни. Купити машину можна без початкового внеску, виплачуючи її вартість частинами до 5 років.

“Наші клієнти з приємним подивом сприймають інформацію про те, що страхування автомобіля (Каско) в ПриватБанку добровільне та ще й можна оплачувати його частинами разом з оплатою по кредиту, - додає Євгеній Ратушний. - Зекономивши на оплаті страхування, оплачуючи його частинами, можна збільшити суму першого внеску”.

“Я нещодавно придбав у лізинг автівку у ПриватБанку, - розповідає кропивничанин Віталій Мочар. - Був приємно здивований, що досить було внести мінімальний авансовий внесок 15% вартості авто, почекати пару годин і все - ти можеш їхати, жодних паперових тяганин. Крім того мені не потрібно було перейматись довідками про доходи, доводити свою платіжеспроможність. Просто чудово - швидко, зручно, і головне - без проблем”.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…