Флешмоб: Фото з книгою Жадана на фоні «віршованої» стіни

06.10.16, 10:00

У Кропивницькому в рамках проекту «Поезія стін» оголосили флешмоб – треба сфотографуватися з будь-якою книгою Сергія Жадана на фоні «поетичної» стіни з його віршем «Стільки дощу не вмістить жодна весна», що нещодавно з'явився на будівлі обласної бібліотеки імені Чижевського, повідомляють у регіональному осередку ВМГО «Фундація регіональних ініціатив».

Схема участі: 1. Зробіть фото; 2. Опублікуйте його на своїх сторінках у соцмережах із хештегом #поезія_стін та #fri_kr. У кінці жовтня організатори оголосять переможця флешмобу, який отримає приємний подарунок від команди координаторів проекту. Адреса локації: вул. Гагаріна, 8/24.

Детальна інформація за телефонами: (095) 057-91-06 (Ірина Лозова) або (066) 616-51-28 (Дмитро Бабак). Нагадаємо, в рамках проекту «Поезія стін» у Кропивницькому з'явилося вже вісім «віршованих» стін. Як запевняють організатори, таким чином вони намагаються популяризувати українську культуру і мистецтво, а також зменшити кількість зіпсованих вандалами стін.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!