Таборовий сезон-2016 мережі освітніх кемпів "Чистий простір" успішно фінішував!

19.10.16, 16:00
Учасники Media camp "For your ideas-2016"
Учасники Media camp "For your ideas-2016"

Чотири таборівки провели цього року в Україні (двічі у Світловодську, Запоріжжі та біля села Цибулеве) організатори Мережі освітніх кемпів "Чистий простір" - днями успішно фінішував Media camp "For your ideas-2016": табір ідей, проектів та міжміської комунікації!

Команда Media camp'у пишається налагодженням діалогу з вільними просторами Кременчука - учасники таборівки завітали на зустріч в Adapter - Alternative Cultural Centre та познайомилися з роботою проекту "Простір ідей" у Кременчуку. Завдяки творчості та амбіційності учасників кемпу та професійному підході координаторів Типовий Поет було успішно використано формат продакшн. У командах медіакемпери створювали відеопоезію соціальної дії.

На осінньому кемпі велику увагу приділили кіномові та кінопроектам, які можна поширювати віртуально і фактично без кордонів. Учасники мали можливість поспілкуватися з одним із ініціатором проекту Ucrazyans. З координатором Active Citizens – British Council в Кропивницькому Вікторія Талашкевич учасники опановували сучасні ефективні підходи до відеозйомки, знайомилися з освітніми програми для журналістів та громадських активістів, зокрема IRMI, International Institute for Regional Media and Information

Таборовий формат дозволив поєднати різноманітні види діяльності: знайомство з успішними кейсами проектів, що мають міжміську та комунікаційну дію, воркшопи, "світове кафе" для розробки ідей. Змістову складову кемпу увиразнив візит подружжя Козачинських, які презентували унікальний для Кропивницького проект КвеСт АКС "Синдром дракона". Мандрівного колориту додали розповіді гості кемпу - Tetiana Kotashevska.

Сергій Ткаченко презентував проект Ukraїner як показовий приклад громадської ініціативи ,яка популяризує Україну через жанр сторітелінгу та відеоблогінгу. З особливостями просування проектів через інтернет ділився Костянтин Кобилянський. SEO - це було і цікаво, і корисно.

Колорит кемпу - це як жива матерія, тут було багато експериментів, зокрема один з найбільш пам'ятних Стихійні читання #Camp або Чи боїшся ти темряви? Це партнерський проект, який ініціювала в Кропивницькому Fiat Nox. Вечірні кола кемпу ставали продовженням освітньої програми, але тут залишалося місце і для гри "Таємний друг", яка теж не має кордонів, про що свідчить неймовірно теплий і ів кепмово-житомирсько-фрішному стилі лист від друга кемпу з Житомира Sergii Trokhymyshyn. Вже традиційно на кемпі можна зіграти в play back театрі під керівництвом постійного тренера Наталя Романюк.

Співжиття людей з різних куточків країни в одному просторі комфортної і гостинної База отдыха Волна, Светловодск - це соціальний експеримент, який сміливо називаємо вдалим. За три дні учасники опанували в інтенсивному режимі основи креативних методик, жанр відеопоезії на практиці реалізовували відепроекти, переживаючи проектний цикл від початку і до кінця.

Кемп був відкриттям: нові формати роботи, нестандартний підхід до організації дозвілля та комунікації, експедиція в Кременчук, нові знайомства, розкритий потенціал, мандрівка Кіровоградщиною... Осінній кемп став інкубатором ідей: в результаті "світового кафе" учасники розробили не один десяток крутяцьких ідей, які матимуть подальше втілення в життя, про що ми будемо інформувати. Команда кемпу дуже вдячна Файно Маркет за підтримку і довіру: у партнерстві молодіжна освітня ініціатива Media camp "Чистий простір" з соціально активним бізнесом може значно більше!

- Команда осіннього Media camp "For your ideas" дякує учасникам за співтворчість і активність, довіру і готовність розширювати зону комфорту, задумані і вже реалізовані проекти. Цей кемп всі творили разом! А ось тут всы фото з таборівки :-)Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!