"Чистий простір" поблизу Знам'янки

07.07.17, 16:00

Медіа-кемп "Чистий простір" розпочав свою роботу поблизу села Цибулеве, що на Знам'янщині. Чотири дні поспіль тут, в умовах дикої природи, але комфортно організованого наметового містечка, силами команди Мережі освітніх кемпів "Чистий простір" відбувається неформальне спілкування і таке ж неформальне, але не менш від того ефективне навчання для кількох десятків людей із різних куточків України.

Зокрема, вже встигли розповісти про свій досвід відеоблогінгу представники мистецької формації "Типовий Поет". У їхньому випадку все почалося із ідеї популяризувати українську поетичну класику, а зараз переросло у самодостатній відеопроект.

Також провели воркшоп на тему "я-Медіа" телевізійний ведучий Дмитро Шульга та фасилітаторка програми Active Citizens Ukraine і спів-організаторка кемпу Ірина Ткаченко. Це була візійна сесія по візуалізації медіапроектів, зокрема у форматі блогів.
Ірина Ткаченко
Ірина Ткаченко
Нагадаємо, що
Медіа-кемп "Чистий простір" відбувається влітку біля озера Камінна Чаша, що на околицях села Цибулеве Знам'янського району Кіровоградської області. Це чотири дні цікавого і неформального навчання, активного дозвілля на тлі дивовижної природи, якісного і корисного спілкування, нових знайомств, ідей та медіапроектів.
Ірина Ткаченко
Ірина Ткаченко
Тематика цьогорічного кемпу - медіа vs ігри. На учасників чекає насичена освітня програма (неформальна і драйвова!), а також цікаві методики навчання та комунікаційні практики, ефективний тімбілдінг, спілкування з досвідченими практиками з сфери медіа, основи проектного медіаменеджменту, можливість розробити власну медіа-гру та пограти в такі ігри як "Світ Громад", "Життя як проект" та "Cash Flow", а також Стихійні читання. А ще - літній кемп дарує романтику літніх ночей, зоряного неба, неймовірне відчуття зеленого і чистого простору, релаксу, перезавантаження!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…
Ольга .Система замовлень і доставки Mister. Am
Добрый день! Мы сеть супермаркетов и хотим предложить интересные условия сотрудничеста. Есть ли ваш e-mail либо…
Andy R.Ночной клуб "Fusion Club"
Клуб фуфло. Накурено и воняет. Самый вонючий клуб в городе. Охрана быдло голодное на деньги