​Ваші «крила» долетіли до місця призначення!

19.02.18, 14:00

За два місяці - майже півтори тисячі кропивничан взяли участь в акції, що її започаткували Благодійний фонд "Філія Добра" разом із мережею ресторанів "Крила".

Соціальний проект «Подаруй Дитині Крила» дав можливість кожному, хто хотів допомогти дітям, купити невеличке «крильце» за 5 гривень. В результаті було зібрано понад сім тисяч гривень.

На кошти від продажу «крил» організатори проекту придбали Smart TV (телевізор з вбудованим доступом до Інтернет) і днями передали обладнання у Бобринецьку спеціальну загальноосвітню школу-інтернат І-ІІ ступенів, адже саме для вихованців цього закладу був задуманий проект, а метою його було забезпечення учнів сучасною технікою для вивчення процесу користування Всесвітнього павутиння.

Також на свято завітала Шалена Білка, яка подарувала діткам планшет Samsung Galaxy Tab Е та солодощі від ТМ «Шалена білка».
Дякуємо кожному, хто зробив свій вклад в цю важливу справу. Дітки були дуже задоволені. Взагалі, вийшов дуже гарний захід з посмішками, приємностями та почуттям гордості за усіх небайдужих людей.


Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Юля .Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Добрий вечір,мені потрібна ваша допомога
Виктор .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Миле Хащувате, Серцю рідний край. Обрієм крилатий Бузький водограй. Небо синьооке, Сонцем на поріг. Відчуття глибоке…
Татьяна .Point: Місце зустрічі змінити не можна
Очень классная идея! Молодцы,что стараетесь для своих гостей!!!! удачи Вам и поскорее набирайте 15 000, я в вас верю....!!!!…