​Аграріям Кіровоградщини презентували найвигідніші фінансові інструменти

12.03.19, 18:00

ПриватБанк презентував ВАУ-пропозиції аграріям регіону під час роботи науково-практичного семінару, організованого департаментом агропромислового розвитку Кіровоградської обласної державної адміністрації на базі Інституту сільського господарства Національної академії аграрних наук України.

Будь-який успішний бізнес потребує виваженого підходу, наукового підґрунтя, а головне - дешевих ресурсів для їх впровадження. Аби комплекс весняно-польових робіт аграріїв Кіровоградщини завершився врожайними осінньо-польовими - спеціалісти ПриватБанку презентували аграріям найвигідніші фінансові інструменти, які допоможуть в успішному веденні бізнесу.

“Сьогодні ПриватБанк пропонує цікаві та доступні продукти для клієнтів середнього та малого агробізнесу, - розповідає Яна Дейкун, керівник напрямку по активних операціях МСБ Кіровоградської філії ПриватБанку. - Крім державних програм компенсації аграріям, що надають змогу отримати дешеві кредити від 1% річних, ПриватБанк пропонує беззаставні кредити з адаптованим графіком погашення, з кредитними канікулами до 270 днів. Саме ПриватБанк пропонує і найвигідніші кредити для придбання сільськогосподарської техніки з державною компенсацією на купівлю у вітчизняних виробників та можливістю оформлення здешевленого кредиту на техніку імпортного виробництва. Крім того, тільки у нас можна придбати легкові авто у лізинг з відсотковою ставкою від 0,01%. Повірте, дешевше не буває!”

“ПриватБанк є справжнім лідером із виплати державних компенсацій на Кіровоградщині. Майже 70% усіх виплачених агрокомпенсацій пройшли саме через цей державний банк, - розповів Сергій Коренюк, директор департаменту агропромислового розвитку Кіровоградської ОДА. - І що найбільш суттєво - ПриватБанк виплатив державні компенсації за всіма поданими заявками, жодна з яких не була повернута. Я підтверджую кожне слово банкірів і щодо найвигідніших фінансових пропозицій, що перевірено і підтвердженого не одним аграрієм регіону”.

ПриватБанк пропонує повний комплекс рішень для агробізнесу від придбання

техніки в лізинг до гарантованих платежів. Найпопулярніші пропозиції - беззаставні кредити: “АгроКУБ” з адаптованим графіком погашення та “Кредитний ліміт” з кредитними канікулами для аграріїв до 270 днів. Популярності проекти набрали як завдяки швидкості отримання коштів – буквально кілька днів, і адаптації умов спеціально для зручності аграріїв, так і здешевлення фінансування. Якщо минулого року відсоток кредитування за програмою "КУБ" було знижено з 2 до 1,8%, то вже з 1 лютого нинішнього року клієнти ПриватБанку платять перші шість місяців за кредитною ставкою 1,8%, а інші шість місяців - лише 1,6%.

Кредитна лінія «Агросезон» – це можливість для агробізнесу вирішити питання фінансування поточного сільгоспциклу, а також забезпечити ефективний розвиток підприємства. При цьому погашення проходить за гнучким графіком з урахуванням сезонності. Важливо, що кредитування надається «живими» грошима й при цьому є можливість придбати агрокомпоненти дешевше за рахунок збільшення обсягу закупівель і знижок від постачальників – галузевих партнерів банку.

Цього року в разі придбання в кредит агротехніки в ПриватБанку діють програми державної компенсації від 25 до 40% вартості техніки або обладнання українського виробництва. Додатково для фермерів із виручкою до 20 млн грн на рік діють програми компенсації відсотків за кредитами (“АгроКУБ”, кредитні лінії, кредити на купівлю будь-якої техніки, у тому числі імпортного виробництва), за умовами яких позичальник платить ставку від 1% річних. Детальніше про програми компенсацій для агробізнесу можна дізнатися на agro.pb.ua.

ПриватБанк - банк для тих, хто йде вперед!Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!