Рятувальники розповіли дошкільнятам про важливість правил безпеки

10.03.20, 14:00

Щоб безпека стала основою життя, формувати її навички потрібно у дітей із самого малечку. Адже малі дослідники у своїх експериментах нерідко заходять так далеко, що потрапляють у біду. Працівники Служби порятунку дуже добре знають, якою непоправною трагедією можуть закінчитися невинні дитячі пустощі, тому і взяли собі за правило, якомога частіше бувати у дитячих колективах, щоб подружити малечу з культурою безпеки.

10 березня працівників Управління ДСНС в області радо зустрічали вихованці дошкільного закладу №46 «Краплинка» м. Кропивницький. Рятувальники нагадали малятам, що робити, коли в будинку чи у квартирі виникла пожежа, як поводитись біля водойм, чому не можна на вулиці брати чужі іграшки, торкатись пакетів та згортків. Під час рухливих ігор і змагань дошкільнята познайомились з професією пожежного-рятувальника, дізнались, за яким номером телефону викликати різні служби екстреної допомоги. А також охоче відгадували загадки, продовжували фрази про безпеку, міряли протигази і каски рятувальників.

Упродовж року малюків чекає ще не одна така акція. І не лише в садочках та школах обласного центру, а також і в районах. Адже немає нічого ціннішого, понад людське (тим більше – дитяче) життя, а подібні заходи, підготовлені і проведені у тісній співпраці рятувальників і педагогів, як показує практика, є найдієвішим способом привчити дітей дбати про власну безпеку.

У ДСНС України у Кіровоградській областіКомментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Надежда .​Серебряное озеро (Скала)
Добрый вечер возможно ли снять дом или комнату рядом с озером
Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту