​Вісім медзакладів отримали кілька тисяч тестів для діагностики ВІЛ та гепатиту С від благодійної організації

21.09.20, 12:00

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» продовжує забезпечувати в якості благодійної допомоги медичні заклади швидкими тестами для діагностики ВІЛ-інфекції та гепатиту С.

- За період з 1 жовтня 2019 по 15 вересня 2020 року ми передали 2415 тестів на ВІЛ – інфекцію та 225 тестів для діагностики гепатиту С. Благодійну допомогу отримали – Центральна міська лікарня міської ради м. Кропивницького, Кропивницька, Компаніївська, Вільшанська, Добровеличківська, Новоархангельська, Світловодська районні лікарні, ФОП Сергєєв.

Це стало можливим в рамках проєкту HealthLink «Прискорення сталої відповіді епідемії ВІЛ/СНІД на Кіровоградщині» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), який націлений на зупинення епідемії ВІЛ, - коментує координаторка проекту HealthLink на Кіровоградщині Катерина Тимошенко.

Наразі переданими тестами на ВІЛ протестовано 2015 осіб, з яких ВІЛ-позитивний статус виявлено у шістдесяти. 52 особи перебувають на диспансерному обліку, 51 особа приймає лікування – АРВ-терапію. На вірусний гепатит С протестувало 94 особи, з яких гепатит виявили у 5 осіб.

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» і надалі передаватиме тести у медичні заклади, адже вчасне виявлення соціально-небезпечних захворювань і вчасне лікування – це шлях до повноцінного життя.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина .«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і…
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не…
Людмила .​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо…
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила .Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу…
Приємно, що стільки вірних відповідей!