Громадські активісти зі сходу України знайомилися з досвідом роботи міськради Кропивницького
Протягом тижня, із 28 червня по 02 липня, у Кропивницькому із навчальним візитом перебуває група громадських активістів та активісток із Донецької та Луганської областей.
Команда зі східних районів України завітала до Кропивницького, щоб вивчити місцевий досвід взаємодії влади і громадських організацій, проаналізувати вдалі кейси, що їх впроваджують місцеві громадські активісти, познайомитися з історіями успіху у розв'язанні соціальних проблем та розвитку громади.
Сьогодні, 29 червня, у Кропивницькій міській раді із гостями міста зустрівся заступник міського голови Михайло Бєжан. Під час зустрічі говорили про співпрацю місцевої влади з громадою, зокрема йшлося про залучення громадськості, інститутів громадянського суспільства до планування та ухвалення рішень, про досвід співпраці з Українським культурним фондом в рамках реалізації культурно-туристичних проєктів, про впровадження Громадського бюджету (бюджету участі) міста Кропивницького тощо.
Програма навчального візиту для громадських активістів зі східних регіонів нашої держави більш ніж насичена, сьогодні вони також відвідають редакцію телеканалу «UA: Кропивницький» і ознайомляться з досвідом роботи KOWO. А попереду на них чекає ще три дні плідної роботи і нових знайомств!
Навчальний візит проводиться у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН із питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).
Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.
Фото - Віта Банташ
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?