Гнучкість та її значення для роботи волонтера
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/010240/images/main/in-text-5829aa95-5d08-43f6-83aa-9042133706b4.jpg)
Тренінг на тему "Гнучкість та її значення для роботи волонтера" - з циклу занять по розвитку навичок демонстрації своїх результатів, - пройшов днями для волонтерів і волонтерок кравців та кравчинь - у рамках проекту «Соціальне ательє».
Метою тренінгу було ознайомити учасників з основами та прийомами креативного мислення; сформувати первинні практичні навички у волонтерів соціального ательє «KROP-СТИЛЬ» під час виконання практичних завдань; сприяти виробленню навичок пошуку та розкриття власного потенціалу через боротьбу зі стереотипами та загальноприйнятими поглядами на об’єкт дослідження, спостереження та творення.
Базою для втілення проекту є Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі Проєкт реалізується громадською організацією "Турбота" в рамках партнерської угоди між UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні та ГО "Десяте Квітня"
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?