​Пригоди у Країні дорожнього руху

31.08.2017
31.08.2017

У «Crazy Land» 31 серпня о 14.00 відбудеться зустріч відвідувачів (дітей та їх батьків) із патрульними поліцейськими. Цей масштабний захід має назву «Пригоди у Країні дорожнього руху». Подібний захід відбувається вперше у нашому місті!!! Не пропустіть таку можливість.!!!!

Зустріч відбудеться в ігровій формі. На дітей чекають квести, вікторини, навчальні ігри, а також приємні сюрпризи. Патрульні разом із дітьми згадають правила безпечної поведінки на дорозі, правила безпеки в побуті та у громадських місцях. Діти зможуть побувати у ролі патрульних поліцейських, регулювати дорожній рух у спеціальній навчальній зоні нашого центру, спробувати себе в ролі водіїв, які, безумовно, будуть дотримуватися правил дорожнього руху.
Під час зустрічі патрульні поліцейські розкажуть дітям та їх батькам про те, як зробити безпечнішою дорогу дитини у школу чи садочок та додому. Також поліцейські розкажуть про «Світлячків» – спеціальні наліпки на одяг, що є чудовим способом зробити себе видимим для водіїв, коли діти повертаються ввечері після школи, гуртка чи секції додому.
Буде цікаво та пізнавально.

вул. Волкова 2 ( 4-й поверх "Фуршета")Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Яна .Ресторан "VIP-хатинка"
Такие заведения не должны находиться в жилом доме,такое впечатление что тамада и музыка у нас в квартире ,УЖАС,ВЫХОДНЫХ…
Umanska E."Лісова коза" запрошує у гості
Добрий день, а можна отримати якісь контакти, щоб домовитись на інший день?
Вікторія .База відпочинку “На гачок”
Відпочивали на базі сьогодні - 01.07.2020 - класний пляж! Ми приїхали біля 8.30 ранку, нас без проблем пустили (вхід на…