Дитина б все змінила…

19.09.2018
19.09.2018
Музыкально-драматический театр им. Кропивницкого
Кировоград, Театральная площадь

19 вересня о 18.00 в рамках фестивалю "Вересневі самоцвіти" Ніжинський академічний український драматичний театр ім. М.М. Коцюбинського презентує виставу "Дитина б все змінила…".

Вистава «Дитина б все змінила…», за твором Маріен Голомес, у інсценівці Аліни Гродовської - це ексцентрична комедія, де у легкій та дотепній формі висміюються численні жіночі та чоловічі страхи завдяки яким люди часто створюють для себе проблеми, як то кажуть: «на рівному місці». Невинна «побрехенька» дружини, котра приховала від чоловіка, що вона снідала у ресторані з його товаришем, переростає у грандіозну брехню, яка може привести навіть до розлучення. Що робити, коли чоловік марить про дітей, а дружина тільки про розваги та безтурботне життя ? Подружжя все сильніше заплутується у тенетах брехні , а всі намагання виправити ситуацію – тільки поглиблюють її. Перед героями вистави постає непросте завдання – зберегти гармонію сімейних відносин, що заснована не тільки на коханні, але в головному - на довірі. Чи вийде це у них?

Режисер-постановник народна артистка України Алла Соколенко

Художник Ігор Білецький

Квитки можна придбати в касах театру.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Vladyslav C.Квест-комнаты CAPTIVITY GAME
Эта сеть уже несколько лет называется Escape Game! Страница не соответствует действительности! Смотрите сюда https://escape-game.com.ua/…
Ирина .Урочище "Каскады"
Побывали в урочище, полюбовались его красоте и необычности пейзажа кировоградщины. Какие же катаклизмы пережила…
Валентина .​Серебряное озеро (Скала)
Усадьба "У Портных, Валя и Вадим" хотим сказать спасибо нашим гостям которые посетили наш дом и палаточный городок…