Онлайн група підтримки та взаємодопомоги

16 апр. 2020 г.
16 апр. 2020 г.

Будемо підтримувати один одного у цей непростий час. Ділитися своїми страхами та переживаннями. Боятися разом значно легше та цікавіше. Будемо шукати способи та ресурси подолання кризи. В кожного з нас вони стовідсотково є. Також додам професійних порад, як пережити кризу.

Зустріч відбудеться 16.04.2020 з 16:00 до 18:00. Тривалість 2 години. Вартість 350 грн. Оплата має бути здійснена за один день до зустріч, до 15.04.20 включно. Після реєстрації у особисте повідомлення Галина Руднєва скине номер карти для оплати.

Спілкуватися будемо за допомогою програми join.me. Потрібно тільки завантажити цю програму на будь-який пристрій (телефон, компьютер, планшет..) В день зустрічі кожному особисто пришлю посилання для виходу на зв'язок.

РЕЄСТРАЦІЯ



Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Валентина О.«Мама весь час очікувала, що чорний «воронок» приїде і за нею». Історія родини більшовички з Кременчука
Скільки таких історій досі залишаються у сімейних колах!!! Іх необхідно оприлюднювати і писати- писати. Аби не забували і цінували, звичні для нас сьогодні речі.
Людмила М.​НАТО й Україна: співдружність заради миру й безпеки: долаємо стереотипи
Вона ж наша зірочка! Олю, завжди рада)
Людмила М.Що ви знаєте про НАТО? Вікторина на знання історії Альянсу ​
Приємно, що стільки вірних відповідей!