Напередодні новорічних свят у Кіровограді відбулося відкриття нової спортивної зали для студентів Машинобудівного коледжу. До свята і студенти, і ЮніорБанк готувались заздалегідь. Господарі отримали новенький сучасний спортивний інвентар від ЮніорБанку, а гості з задоволенням подивились спортивні номери, підготовлені найспортивнішими юніорами.
“Ми та ПриватБанк дивимось у одному напрямку - виховання здорового, гармонійно-розвинутого майбутнього покоління, - розповідає Микола Сторожук, директор Кіровоградського машинобудівного коледжу Кіровоградського національного технічного університету. - Приємно, що Кіровоградське регіональне управління ПриватБанку відгукнулись на наше прохання про наповнення нової спортивної зали інвентарем. Наші діти тепер будуть мати змогу розвиватись фізично, користуючись новеньким обладнанням”.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/003783/images/15079/in-text-40359877.jpg)
“ЮніорБанк бачить своїм завданням залучити всіх першокурсників до навчання фінансової грамотності, - розповідає Вікторія Заболотна, керівник Направлення “ЮніорБанк” Кіровоградської філії ПриватБанку. . Часто ми зустірічаємось з явищем, коли студенти мають відмінні теоретичні знання, та коли справа доходить до практики, виникають труднощі. Тому наші уроки фінансової грамотності включають в себе не лише теоретичний курс, але й практичні заняття. Адже наші першокурсники - це ще діти, які з задоволенням приймають участь у ігрових формах навчання - бізнес-квестах, екскурсіях, вікторинах тощо”.
Для розумних, допитливих та прагнучих отримати якнайбільше знань молодих людей віком від 6 до 17 років створена освітня БізнесШкола ЮніорБанку. Тут на щотижневих заняттях ТОП-менеджери та фахівці банку навчають дітей і підлітків фінансової грамотності та вмінню використовувати сучасні банківські інструменти.
![](https://d.tusovka.kr.ua/data/news/003783/images/15081/in-text-30013771.jpg)
ЮніорБанк пропонує безкоштовні платіжні карти Юніор для організації системи безпеки у навчальних закладах - ведення електронного табелювання, безкоштовного смс-інформування батьків про те, що їхня дитина зайшла чи вийшла з приміщення школи. Крім того, ці картки зручно використовувати як електронні гаманці, куди батьки можуть перераховувавати кошти на шкільні обіди. Але якщо батьки з будь-яких причин не бажають використовувати ці картки як платіжні, їх можна використовувати лише як карти безпеки. На даний момент ЮніорБанк налічує більше 450 000 клієнтів в Україні та інших країнах і продовжує активно розвиватися. І хто знає, яких висот міжнародного фінансового ринку досягнуть нинішні кіровоградські юніори? Більш детальна інформація - на сайті Юніорбанку
www.uniorbank.ua
150781507915080150811508215083
Комментарии
Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!Что мне даст регистрация?