Ярмарок смаколиків пройшов у Новоукраїнці

07.05.16, 12:00

Яскравий фінальним акордом завершився у Новоукраїнці проект "Здорове харчування - цікаве спілкування!", підтриманий програмою "Активні громадяни" Британської Ради в Україні. Мова про Ярмарок смаколиків, який став частиною вже традиційного для району Єврофестивалю.

Згадуючи проект, варто сказати, що протягом кількох місяців два десятки школярів Новоукраїнської районної загальноосвітньої школи №8, що на Кіровоградщині, знайомилися із основами здорового харчування, вчилися, як зробити свій раціон здоровим та корисним!
Діти взяли участь у цілому ряді майстер-класів і дізналися про проблеми, які стоять перед людством щодо забезпечення харчами, побачили, наскільки різняться стилі харчування в різних країнах світу.
"Діти навчилися пекти смаколики та заварювати правильно чай. А фінальним акордом програми став ярмарок смаколиків, виготовлених власними руками. Він пройшов під час єврофесту у Палаці культури "Ювілейний", на якому були присутні близько 200 чоловік, керівництво міста та району" - розповідає очільник проекту Людмила Талашкевич. За її словами, вартість виробів була символічною, але діти зібрали 350 гривень, які поповнять скарбничку акції "Від серця до серця" і будуть передані на потреби Кіровоградської обласної дитячої лікарні!
Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Борис .Кіровоград: Диво Ейфеля на Інгулі
Випадково побачив цей міст по TV і збагнув, що за півстоліття я проїжджав по ньому багато разів, але ніколи не бачив…
Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Однозначно треба звернутися до Укрпошти, а не на сайт "Тусовка" (де ви зараз знаходитесь), бо це інформаційно-розважальне…
Вікторія .Відпочинковий комплекс "Казанок"
Не знаю, але мені здається навряд чи - там немає ліжок