Перспективи для Соколівки

02.06.17, 18:00

Днями голова громадської організації "Агентство Розвитку Територій" Олександр Мільто зустрівся із головою Соколівської об’єднаної територіальної громади Інною Завірюхою. Під час зустрічі Олександр Анатолійович презентував Інні Григорівні напрямки діяльності громадської організації.

Разом вони обговорили перспективні напрямки співпраці і визначили, зокрема, що потрібно сформувати базу інвестиційно-привабливих об’єктів, а також визначити конкретні соціальні, економічні та екологічні проблеми території. Наразі, це недосконала каналізаційна система, а також неефективні очисні споруди та наявність стихійного сміттєзвалища, яке знаходиться на межі з містом.

Олександр Мільто та Інна Завірюха погодилися на тому, що потрібно залучити інвестора та збудувати на цій території підприємство, яке буде приносити дохід, сплачувати податки і створюватиме робочі місця. Для подальшої взаємодії між Агентством розвитку територій та Соколівською об’єднаною територіальною громадою заплановано підписання угоди про співпрацю.Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Частный зоопарк в селе Озера НЕ РАБОТАЕТ
Дякуємо! Видалили його з активного розділу сайту
Артем .Система замовлень і доставки Mister. Am
Зробив замовлення в додатку Mister.Am При оформленні замовлення вказав використати свій накопичений кешбек в розмірі…