Кіровоградка представить Україну на конкурсі у Лондоні

13.03.15, 13:30

Сьогодні на базі факультету іноземних мов Кіровоградського державного педагогічного університету імені Винниченка відбувся фінал Національного конкурсу з ораторського мистецтва, що проводиться Спілкою англійської мови Україні. Учасниками цього щорічного змагання можуть бути як учні шкіл, так і студенти, що вміють відстоювати свою позицію у дебатах та промовах англійською мовою.

Після запеклих дискусій, члени журі віддали перше місце - а значить і право представляти Україну на міжнародному конкурсі у Лондоні (Великобританія) цієї весни - кіровоградці Дарині Беззадіній. Друге місце заслужено отримала киянка Катерина Ільченко, а відзнаку за відданість конкурсу та приз від Андрія Табалова отримала також кіровоградка - Дарина Шевчук.

Дарина Беззадіна
Дарина Беззадіна
Переможець національного конкурсу - цього разу це пані Беззадіна, - поїде до Великої Британії, де представлятиме Україну на міжнародному змаганні в Лондоні. Кульмінацією тижневої програми перебування у Великій Британії, що передбачає різноманітні заходи, стане фінал міжнародного конкурсу з ораторського мистецтва, який відбудеться 15 травня. Щорічний цей конкурс з ораторського мистецтва демонструє глибоке володіння англійською мовою та високі стандарти ораторського мистецтва молоді України - на міжнародному рівні!

Момент дебатів - виступає Діана Майба
Момент дебатів - виступає Діана Майба
Додаткову інформацію можні отримати у координаторів проекту Спілка англійської мови Україні (English Speaking Union Ukraine) Маргарити Данілко, Лариси Ярової, Надії Іваненко. Email: esu.ukraine@yahoo.com Tel.: +380509179515Комментарии

Еще нет комментариев к этому материалу. Будьте первым!
Напишите ваш комментарий
Комментарий:

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

elittur2015@gmail.com e.Гаряча лінія для консультацій з питань захисту прав дітей…
Цікавить питання чи обов'язково дитині після 16 років ходити до школи,дитина хоче влаштуватись на роботу батьки…
Alena B.​Серебряное озеро (Скала)
Добрый день!Принимаем с маленькими воспитанными питомцами!!
Оксана .Дитяча художня школа ім. О.О.Осьмьоркіна
3 ГОД НЕ МОЖЕМ К ВАМ ПОПАСТЬ... А ОЧЕНЬ ХОТЕЛОСЬ БЫ.. ОЧЕНЬ ЖАЛЬ ЧТО ТАК МАЛО МЕСТ