Новости

19.11.13, 10:14
Чарівний виступ «Росинки»

Минулого тижня відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу імені П.Вірського...

19.11.13, 14:32
Наша держава - Країна танцю, а Кіровоград - Танцювальна столиця!

У приміщенні Кіровоградської обласної філармонії у рамках Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Країна танцю» пройшов гала-концерт кращих хореографічних колективів Кіровоградської області...

19.11.13, 13:30
Свадебный салон Love Story представляет коллекцию Eva Utkina

Уважаемые невесты, рады сообщить, что свадебный салон "Love Story" в Кировограде стал официальными представителем нового российского бренда на рынке свадебной моды- "Eva Utkina"....

19.11.13, 15:00
Усі діти на землі хочуть вчитися разом!

Життя і свобода – найцінніше, що є у людини. Обмеження свободи - найважча міра покарання у світі. І саме інклюзивна освіта повинна зробити усе можливе, щоб якісно змінити життя дітей!...

20.11.13, 8:30
Євген Ширяєв - у журналі "Ланруж"

Футбольний клуб «Зірка», разом зі своїм інформаційним партнером - медіа-групою "Весь Кіровоград", - розпочинає знайомити вболівальників команди з її гравцями у незвичному ракурсі...

19.11.13, 16:30
Сьогодні вирішиться, чи поїде збірна України до Бразилії

Журналісти сайта "Тусовка" сьогодні вболіватимуть за нашу збірну у матчі проти збірної Франції, як і багато хто з кіровоградців. Очікуючи на гру, пропонуємо вашій увазі прогнози відомих кіровоградців на сьогоднішню зустріч, які зібрали наші колеги з сайту "весь Кіровоград". 


20.11.13, 8:02
"Двірник" повернувся!

Скульптурі, яку автор подарував місту, але згодом демонтував власник ділянки, все ж знайшлось місце

20.11.13, 10:00
Вікторія Рига стала лауреатом фестивалю “Чорнобаївські зорепади-2013”

Донька працівника міліції з Кіровоградщини здобула першу премію на дитячому пісенному фестивалі

20.11.13, 10:32
Увага! Конкурс!

Намалюй дудл, побач його на головній сторінці Google і виграй грант для своєї школи!

20.11.13, 12:00
В Педуніверситеті створено туристичний клуб "Мандри"

Кілька місяців тому така ідея виникла у трьох викладачів

Архив новостей

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

2024

2025

2026