Новости

02.05.19, 12:10
Європейський тиждень імунізації пройшов на Кіровоградщині

Цього разу щорічний Європейський тиждень імунізації відбувся під гаслом «Захистимось разом. Вакцини діють!». Протягом тижня у містах і селах Кіровоградщини відбулось понад два десятки зустрічей із представниками різних вікових груп....

02.05.19, 14:00
​Світ професій: Креативний підхід до профорієнтації молоді в Кропивницькому

Одним із основних напрямків роботи державної служби зайнятості є проведення професійної орієнтації населення. Профорієнтацією є комплекс заходів, спрямованих на активізацію процесу професійного самовизначення та реалізацію здатності до праці особи, виявлення її здібностей, інтересів, можливостей та інших чинників, що впливають на вибір або зміну професії та виду діяльності....

02.05.19, 16:00
​Бережіться кліщів: У квітні четверо хворих із підозрою на хворобу Лайма зареєстровано тільки на Кіровоградщині

Люди постраждалі від нападів кліщів почали звертатись в заклади охорони здоров’я області ще наприкінці березня. З того часу в лабораторії особливо-небезпечних інфекцій Державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр МОЗ України» вже досліджено 157 екземплярів кліщів, в т.ч. 35 знятих із людей....

02.05.19, 18:00
Новинки сервісів веб-порталу Пенсійного фонду України

Нещодавно в Полтаві відбулась прес-конференція, щодо запровадження нових сервісів веб-порталу електронних послуг Пенсійного фонду України до якої долучилися журналісти з Кіровоградської, Полтавської та Сумської областей....

03.05.19, 12:00
Банк безкоштовних речей працює у Помічній

Завжди важливо підтримувати один одного. Як один із шляхів допомоги людям, які опинилися в складних життєвих обставинах і стала ідея створення банку безкоштовних речей. Ця практика не є новою, помічнянці її «підгледіли» під час вивчення досвіду роботи польських гмін....

03.05.19, 14:00
​Рекламні оголошення про вакансії: що необхідно враховувати роботодавцям?

Що робити, якщо при прийомі на роботу роботодавець проявляє щодо Вас дискримінацію?

06.05.19, 12:00
Предмет вивчення економічної теорії

У перекладі з грецької слово "економіка" означає мистецтво ведення домашнього господарства ("ойкос" – дім, домашнє господарство; "номос" – вчення, закон). Вперше цей термін ввели Ксенофонт та Аристотель (III ст. до н. е.). Останній поділив науку про багатство на економіку та хримастику. Під першою він розумів виробництво благ для задоволення потреб людей, під другою – накопичення грошей, до якого ставився негативно.

07.05.19, 12:00
Методологія економічних досліджень

Метод науки – це інструмент, спосіб пізнання, який сам, в свою чергу є результатом пізнання, нагромадження набутого досвіду та інформації. Під методом пізнання зазвичай розуміють спосіб досягнення певної мети.

08.05.19, 12:00
Функції економічного знання

Як і будь-яка наука, економічна теорія є носієм певного набору суспільних функцій.

09.05.19, 10:00
Економічна теорія, політика та господарська практика

Економічна теорія в процесі свого розвитку аналізує та створює економічні закони, категорії, розвиває та удосконалює економічну політику.