Новости

26.02.14, 9:00
Турнір пам’яті Верхоланцева

Минулих вихідних, 22-23 лютого 2014 року в спортивному комплексі КЗ ОСДЮШОР–2 відбувся обласний турнір з легкої атлетики пам’яті Героя Радянського Союзу Валерія Верхоланцева серед атлетів 1999 р.н. та молодших.

26.02.14, 11:00
Десять пам'яток з Кіровоградської області потрапили до списку найкращих пам’яток України

Нещодавно в Україні стартував проект «Найкращі пам’ятки України – обрані Народом». Він створений з метою привернення уваги та інтересу до історичних пам'яток архітектури, природного надбання України.

26.02.14, 12:00
Кіровоград може змінити свою назву

Після того, як сесія Кіровоградської міської ради змінила назву центральної площі міста ім. Кірова на Героїв Майдану та кількох вулиць, у соціальних мережах активно обговорюється питання заміни назви міста Кіровоград...

26.02.14, 13:00
Диспетчери краще всіх танцюють, співають і читають вірші

У вівторок у будинку культури "Авіатор", що діє на території Алеї Авіаторів, пройшов надзвичайно яскравий конкурс творчості усіх факультетів Кіровоградської Льотної Академії НАУ...

26.02.14, 14:00
Як стати красивою? Дізнайтеся у бібліотеці

Від сьогодні у Кіровоградській обласній бібліотеці для юнацтва ім.О.М.Бойченка, у відділі сприяння технічній творчості молоді, відкрито книжкову виставку «Формула дівочої краси»...

26.02.14, 15:30
Афиша городских событий - в газете "Все про все"

Благодаря сотрудничеству с кировоградским еженедельником - газетой "Все про все", - сайт "Тусовка" предлагает вниманию кировоградцев афишу событий в нашем городе в печатном виде!...

27.02.14, 8:00
35 маленьких кіровоградців, з вадами слуху, отримали нові слухові апарати, придбані в рамках акції "Серце до серця"

В ОЦДЮТ відбулася урочиста передача медичного обладнання – сучасних слухових апаратів діткам з вадами слуху.

27.02.14, 9:00
У ФЛАКО нарешті з"явився прапор

Яскравий атрибут супроводжуватиме змагання з легкої атлетики в області

27.02.14, 12:00
Краса та розум України - національний конкурс малюнків

До травня 2014 р. діти та молодь України змагатимуться за призи, грошові премії, путівку до Артеку та звання найкращих юних художників.

27.02.14, 10:30
«Імідж» готується до ювілею!

25 річчя діяльності творчого колективу у позашкільному закладі – велика подія насамперед для його вихованців минулих років. Це можливість спів ставити свої очікування та мрії з сучасним станом колективу, якому вони у свій час навчалися...

Архив новостей

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022

2023

2024

2025

2026