Новости

07.05.14, 14:30
Виставка «Ціна Перемоги»

В Кіровоградському обласному художньому музеї відкрито виставку художніх творів «Ціна Перемоги», присвячену 69-й річниці Перемоги над фашизмом у Великій Вітчизняній війні

08.05.14, 9:31
Как стать самому себе пекарем?!

Пекарня может приносить $3 — 8 тысяч дохода каждый месяц. Хлеб и булки будут пользоваться спросом всегда — плюшек хочется даже во время кризиса...

08.05.14, 10:30
Хто з кіровоградських школярів краще пише листи?

Визначились переможці обласного конкурсу "Пам'ять наших сердець"

08.05.14, 12:30
Сонячні танці

В Олександрійському районному Будинку культури відбувся VІІІ відкритий фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

08.05.14, 11:30
Надсилайте фото на виставку "За 10 хвилин до весни"

Фотовиставку присвячено чарівному та неповторному Криму

08.05.14, 13:29
Персональная выставка Александра Чередниченко

6 мая галерея «Елисаветград» представила Кировограду живопись талантливого художника, одного из лучших мастеров Сумщины, Александра Николаевича Чередниченко.

08.05.14, 14:30
Монастырище. Затерянный мир

Помните, конандойловский «Затерянный мир»? Туда трудно попасть, там фантастическая природа, масса загадок и можно в буквальном смысле слова прикоснуться к доисторическим временам. Все это есть у нас. Знакомьтесь снова – Монастырище.

09.05.14, 11:00
​Кіровоградські бандуристи підкорили Дніпропетровськ!

Кожна людина своєю плідною діяльністю заслуговує на визнання, винагороду та обов’язково її отримує. Тому для народного художнього колективу ансамблю бандуристів «Орія»!...

09.05.14, 13:00
У Кіровограді відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України

Благодійний концерт під гаслом «Народ та армія єдині!» на підтримку Збройних Сил України відбувся днями в обласній філармонії. Концерт був організований за сприяння департаменту культури, туризму та культурної спадщини, департаменту освіти та науки обласної державної адміністрації, а також обласного осередку Національної Хореографічної спілки України!...