Новости

08.10.14, 10:00
Фонд "Соломон" допомагає бійцям у зоні АТО

Голова фонду "Соломон" Андрій Небесний робить невеликий звіт про останні досягнення у справі допомоги воїнам в АТО...

08.10.14, 12:00
Виставка "АгроЕкспо" у Кіровограді: тисячі відвідувачів, маса вражень!

Минулого тижня у Кіровограді відбулася Національна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій «АгроЕкспо». У заході взяли участь 364 компанії, експозиції яких зайняли сумарну площу 39000 м². Загальна кількість відвідувачів за три дні виставки склала більше 18 тисяч чоловік....

12.10.14, 9:00
Сегодня - День художника

Всех, кто отдал душу живописи, поздравляем с национальным профессиональным праздником!

08.10.14, 14:00
Студенты сажают розы

После пар студенты КМК КНТУ проявили инициативу и высадили 37 роз на главной площади города.

08.10.14, 16:00
​Кіровоградські юніори стали учасниками футбольної феєрії

Неймовірно щасливі, сповнені вражень та емоцій повернулись зі Львову кіровоградські юніори, які приймали участь у справжньому футбольному матчі....

09.10.14, 12:00
"Коло друзів" зібрало товариство у Знам'янці

Днями у містіЗнам'янка було проведено фестиваль "Коло друзів", який зміцнює та розширює коло друзів у різних регіонах Кіровоградської області...

09.10.14, 14:00
Громадська організація оголошує тендер

Кіровоградська громадська організація «Територія успіху» оголошує тендер на виготовлення іміджевої друкованої продукції по вже розробленим макетам...

09.10.14, 16:00
Ищите афишу событий в газете "Все про все"!

Кировоградский еженедельник "Все про все" продолжает совместный проект с сайтом "Тусовка" - рубрику "Афиша", в которой публикуются анонсы самых интересных событий ближайшей недели...

08.10.14, 18:00
​Гнів – поганий порадник

Гра-лабіринт пояснює дітям, як стримувати свій гнів, цінити життя й не витрачати даремно час, який можна провести з дорогими для нас людьми