Про те, що є характерними ознаками фейку, як перевіряти інформацію, щоб випадково не розповсюдити неперевірену інформацію та інші практичні поради в подкасті Олени Кваші...
Свіжий лонгрід, в якому експерти Андрій Богданович та Дар'я Романська розібрали, що таке новина "до кісточок"...
Про те, з чого складається новина і чим відрізняється від фейку. Оперативність і актуальність, аудиторія, та види інформації – про всі ці ознаки з практичними прикладами розповідає медіатренер і телеведучий Андрій Богданович...
В рамках проєкту "Корона має відповідати за стандартом", що його реалізує громадська організація "Турбота", окрім навчання, моніторингів, подкастів є ще й лонгріди для тих, хто надає перевагу читанню...
ВВП є головним макроекономічним показником, йоговизначають як сукупну ринкову вартість всього обсягу кінцевого виробництва товарів і послуг вироблених всередині країни за рік.
Валовий національний дохід (ВНД) відображає сукупну ринкову вартість усього ринкового виробництва товарів і послуг країни за рік. Він враховує закордонне виробництво суб’єктів даної країни і не враховує доходи отримані іноземними інвесторами в цій країні.
Показники системи національних рахунків доречно та зручно вимірювати в грошових показниках, але ціни мають властивість змінюватись протягом кожного періоду часу. Тому для співставлення показників різних років, необхідно враховувати ціновий чинник. При макроекономічному аналізі розраховують два види ВВП – номінальний і реальний.
Безробіття – це така ситуація на ринку праці, за якої певна кількість працездатних і бажаючих працювати осіб неспроможна знайти робоче місце, яке б відповідало їх фаху; виникає внаслідок перевищення пропозиції робочої сили над попитом на неї.
ВВП виражає лише кількісні показники обсягу національного виробництва і не завжди може слугувати показником якості життя населення через низку причин.
Застосування ВВП на душу населення як показника економічного добробуту є обмеженим з перерахованих у попередніх публікаціях причин.
ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ