Новости

10.03.20, 10:00
Економічний зміст податків

Податки – це обов’язкові платежі фізичних та юридичних осіб до бюджету, що здійснюються на умовах та в порядку визначеному законодавчими актами держави.

09.03.20, 10:00
Сутність та функції фінансів

Фінанси – це система економічних відносин, пов’язана із формуванням та використанням фондів грошових ресурсів. Як правило, в більшості випадків, у результаті фінансових відносин відбувається формування, розподіл і перерозподіл національного доходу країни.

03.03.20, 10:00
​Які з гіперлокальних медіа Кіровоградщини гендернонайчутливіші: результати лютневого моніторингу

Протягом тижня – з 11 по 17 лютого 2020 року, – відбувся перший гендерний моніторинг публікацій гіперлокальних медіа – п’яти друкованих ЗМІ («Новоукраїнські новини», «Вперед», «Долинські новини», «Знам'янські вісті» та «Світловодськ вечірній») та п’яти інтернет-видань («Голос Громади», «Комора. Інфо», «Моя Олександрія», «Новомиргородські вісті» та «Світловодськ») Кіровоградської області....

26.02.20, 18:00
​Асоціація міст України закликає до обговорення Концепції змін до Конституції на Кіровоградщині

Члени Правління Асоціації міст України до якого входять Андрій Райкович, міський голова Кропивницького та Юрій Гульдас, голова Маловисківської ОТГ, схвалили Концепції та кілька десятків принципових змін до законодавчих норм для забезпечення балансу загальнодержавних та місцевих інтересів, створення комфортного життєвого середовища мешканців громад...

26.02.20, 16:00
Рівень прозорості комунальних підприємств: У Кропивницькому - один із найнижчих

Прозорість комунальних підприємств є важливою сферою для покращення публічності місцевих рад. І тут роль відіграє не лише стандартна публікація фінансових звітів. Комунальні підприємства мають доглядати за майном міста, «заробляти» гроші для міського бюджету чи надавати населенню ті послуги, які не охоплює приватний бізнес....

26.02.20, 14:30
​Прощання із зимою

Тисячі років люди святкують прихід весни, і кожен народ робить це по-різному. У нас в Україні в останні холодні дні було прийнято відзначати свято Колодія, коли тривали кількаденні розваги для... заміжніх жінок. Кажуть, що цілий тиждень святкування чоловіки повинні були беззаперечно слухатися жінок і терпіти їх «веселі витівки»....

20.02.20, 12:00
Пріоритети соціальної відповідальності в процесі євроінтеграції

Визначена та задекларована стратегія зовнішньої політики, спрямована на євроінтеграцію України зумовлює новий підхід до аналізу існуючих демографічних тенденцій як на національному, так і на регіональному рівнях.

19.02.20, 12:00
Демографічна політика соціальної відповідальності

Стаття розкриває соціально-економічний зміст демографічної кризи, що існує в умовах перехідної економіки України. Досліджуються теоретичні та практичні аспекти впливу соціальної політики і рівня розвитку соціальної інфраструктури на тенденції до змін у демосфері. Наведено практичні напрямки поліпшення існуючого демографічного стану, рівня життя населення та ступеня інфраструктурного задоволення соціальних потреб.

18.02.20, 12:00
Потенціал соціальної відповідальності інноваційного підприємництва

Сучасна економічна теорія функціонує та розвивається з одного боку в умовах, що визначає сучасна суспільна парадигма та її економічна підсистема, та в реальних економічних умовах з боку іншого.

17.02.20, 12:00
Мікрорівень соціально-демографічної відповідальності

Підготовлена стаття розкриває актуальність проблематики демографічного розвитку сучасної України та її взаємозв’язок з економічним станом. У статті визначаються демографічні функції головних мікроекономічних категорій „домогосподарство” та „підприємство”, також створюється теоретико-методологічна база щодо посилення їхньої ролі в поліпшенні загальнодержавного демографічного стану.

ПОСЛЕДНИЕ КОММЕНТАРИИ

Вікторія .Кировоградский главпочтамт
Якщо Ви знаєте правильний номер, поділіться будь ласка
Вікторія .Ипподром КСК "Княжий двор"
Вова, телефонуйте на іподром - це новинний сайт, а не сторінка компанії: (050) 235-80-56
Вікторія .Комплекс "Хащуватська трагедія"
Дякуємо за вірш!!!