Новости

04.12.13, 13:27
"Веселі старти" пройшли у Кіровоградському колегіумі

Голова Кіровоградської ОДА Андрій Ніколаєнко та Президент обласної федерації легкої атлетики Геннадій Заболотний передали школам Кіровограда сучасний, зручний спортивний легкоатлетичний інвентар...

03.12.13, 18:40
Юна кіровоградка Вікторія Кролевець стала "Міс Донбасу"!

Вітаємо переможницю Четвертого міжнародного конкурсу краси, який відбувся у місті Донецьк. Вікторія Кролевець отримала титул "Юна міс Донбасу" і достойно представила модельну агенцію "Ольга"...

04.12.13, 8:00
Кіровоградські пенітенціарії допомагають дітям з особливими потребами

Вчора, 3 грудня, відзначався Міжнародний день інвалідів. З нагоди цього дня керівництво управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області подарувало дітям з особливими потребами трошки радості.

04.12.13, 9:00
Студенти  вчились відповідально ставитися до репродуктивного здоров’я

Вчора, 3 грудня, в Економіко-правовому коледжі Кіровоградського інституту комерції відбувся тренінг в рамках Всеукраїнської програми «Здоров’я Жінок України».

04.12.13, 16:00
Яким має бути справжній капітан?

Рецепт справжнього лідера команди від капітана БК "Кіровоград" Стаса Овдієнко

05.12.13, 11:10
Подземный Кировоград

О том, что скрывается под мостовыми нашего города, ребята из видеостудии "Энергия" КНТУ сняли увлекательную короткометражку