Новости

09.01.15, 14:00
 У Кіровограді відкрився новий музей

Дві світлі зали музею містять експозицію, що розповідає про визволенна нашого міста під час Другої світової війни

09.01.15, 16:00
Добровеличківські діти конструюють роботів

Вихованці Добровеличківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату взяли участь у Конкурсі технічної творчості для винахідників і фантазерів.

10.01.15, 10:00
Обласна дитяча бібліотека з ім’ям видатного… вбивці-психопата

Останнім часом у Кіровограді пожвавилася дискусія щодо доцільності перейменування обласної бібліотеки для дітей імені Аркадія Гайдара. Після того, як колектив закладу звернувся до обласної ради з проханням про присвоєння бібліотеці імені Тараса Шевченка, кіровоградці розділилися на прибічників і противників ідеї переіменування....

10.01.15, 12:00
"Укрпошта" пропонує долучитися до конкурсу!

Від 1-го січня 2015 року національний оператор поштового зв’язку оголошує всеукраїнський конкурс «Створи корпоративного героя Укрпошти». Усі бажаючі мають можливість стати автором візуального образу національного оператора поштового зв’язку, який стане знаним не тільки в Україні, а й в усьому світі....

10.01.15, 14:00
Різдвяний настрій до Знам'янки привезли із Ісландії!

Різдво завжди асоціюється із здійснення мрій та казкою. Створити таку атмосферу для дітей у Знам’янці допомогли волонтери-делегати молодіжної християнської Асоціації із Ісландії «YMCA»...

10.01.15, 16:00
Скільки коштував Дід Мороз для кіровоградських дітей?

Скільки коштувала новорічна казка для кіровоградських дітей, а саме персональний візит Діда Мороза, "Рідний Кіровоград" поцікавився у професійних аніматорів....

10.01.15, 18:00
Как выбирать и пить шампанское

Тема игристых вин все еще актуальна, ведь впереди у нас Старый Новый Год!

11.01.15, 10:00
Хотите бесплатный массаж?

Принимайте участие в розыгрыше

11.01.15, 12:00
Як ярмаркувала кіровоградська «Самооборона»

У суботу, 10 січня, на площі Героїв Майдану ярмаркувала кіровоградська «Самооборона», яка цього разу збирала гроші не тільки для військових АТО, а й для діток, хворих на фенілкетонурію.

11.01.15, 14:00
Армия Спасения провела праздники для деток

Дети-инвалиды, ВИЧ-позитивные дети, сироты и нуждающиеся дети побывали на празднике